Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a Bosszúállók:...

Aki látta a Bosszúállók: Végtelen Háborút mi róla a véleménye? Miket vontatok le következtetésül, sterintetek mi volt benne igaz, vagy nem, ki marad tényleg halott és ki nem, mi lehet a folytatásban stb?

Figyelt kérdés
Én is voltam már moziban, teljesen lehidalt, egyszerűen nem tudom feldolgozni. Igazi Marvel fannak nem maradt szárazon a film végére a szeme.😭

2018. máj. 3. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Elég korrekt volt.

Tetszett, hogy kicsit másabb a vége, de úgy is kitalálnak valami hülyeséget és feltámadnak majd.

2018. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 rodinia ***** válasza:
Szia. Én Loki fanként ültem be, de tudtam mi fog történni. Ha nem tudtam volna biztos felállok és kijövök. Heimdalt és őt nem fogják visszahozni. A többiekre nagy az esély. Nálam itt le is zárult a Marvel korszak.
2018. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az volt a fordulo mikor Dr.Strange a jövőbe nézett es mondta h csak 1 volt amikor ők győztek és szerintem hogy megvalósuljon azaz 1 azert adta át a követ Thanosnak és mentette meg igy Vasembert.

Tuti találnak valamit ki hogy feltámadjon jó pár hiszen a galaxis orzoibol is vagy 2en maradtak es ha azok meghaltak akkor mar olyan film se keszulne tobb es azert ez eleg necces lenne

2018. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok kérdést hagytak nyitva.

Loki halála nagyon gyors és egyszerű volt, Heimdall nagyobb felhajtás volt, szóval Loki esélyes hogy visszatér. Amúgy sem valószínű hogy kiírnának egy ilyen népszerű karaktert.

Doctor Strange pontosan tudta mit csinál, mikor elkezdett porrá változni, mondta hogy "Kezdődik a végjáték" vagyis pont így tervezte az egészet.

A stáblista után meg ott volt Captain Marvel-nek a szimbóluma, akiről azt nyilatkozta a stúdió, hogy az összes eddig bemutatott karakternél sokkal erősebb lesz.

Én kíváncsian várom a következő részét :)

2018. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akkorok válasza:
0%

Sajnálom Amerika Kapitányt



hogy életben maradt

2018. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vegyes kommentek😂
2018. máj. 13. 23:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Régebbi kérdés de azért mégis.


Imax-ben néztük, elképesztően jó film volt, amikor vége lett én úgy jöttem ki a moziból, hogy az utolsó forintot is megérte a film.

Számomra ez a film az a szint amit ebben az évben már egy film sem fog megugrani.

A filmről nem írnék részletesen, ha létezik még olyan Marvel filmeket kedvelő aki nem látta( kétlem), az bátran üljön be egy moziba.

Nem lesz kidobott pénz.

2018. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!