Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a véleményed arról, ha...

Mi a véleményed arról, ha valaki nem temeti el a halott hörcsögöt, hanem kidobja a szemétbe? Szerette, gondozta, de úgy van vele, hogy ez már nem számít, hiszen neki már mindegy. Nem akar bajlódni azzal, hogy elviszi valahová (belvárosi) és eltemeti.

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 14:14
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
62%

#20, A hörcsögök ilyenek,a vérükben van a szökési vágy.


Megesik ez a macskákkal is. Törvény ide vagy oda..

2022. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
74%
#18, bocsánat, jogos a lecseszésed, tényleg nem neked szántam. (*16 vagyok)
2022. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
82%
Annak nincs szíve.És ha valaki szerette,akkor nem dobja ki a szemétbe,mert az ember érzései az állat iránt nem változnak meg egyik pillanatról a másikra,akkor se ha meghalt.Ha valaki kidobja,az azt jelenti,hogy nem szerette,csak úgy volt neki és kész.
2022. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
45%
A hörcsög már csak ilyen állat, nem lehet ezzel mit tenni. Miniatűr koporsót gyártasz neki és leúsztatod egy folyón, aztán beírsz neki egy 5-öst a halotti bizonyítványába? Nem kell nevetségesnek lenni. A vadonban sem temeti el senki a kis rágcsálót. Sokszor egyenesen madár- vagy rókaürülékként végzi. Ha elbúcsúztál a hörcsögtől, akár egy meleg, jól kibélelt, bomlást segítő kuka is lehet a végső nyughelye. Béke poraira.
2022. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
31%
"Milyen értelemben fertőzésveszélyes és hogy?" Egy állati tetem hogyne lenen fertőzésveszélyes. Csak ugye szarba vannak nézve akik a hulladékkal dolgoznak, azt elszállítják.
2022. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
96%
Szarba nézés vagy sem, azt azért nem várhatod el a hulladékszállítóktól, hogy végigbogarásszák az összes kukát és kiszedjenek belőle egy pár centis állati tetemet.
2022. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
91%
Az a véleményem róla, hogy nem ítélem el, és nem szólok bele abba, hogy más mit csinál.
2022. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
91%
Állatorvosnál le lehet adni, akkor is, ha nem ott pusztult el, kB 5000 Ft egy ilyen kicsi állat. Nekem ennyit megérne, hogy ne a szemében kössön ki. A mi hörcsögünket anyukámék kertjében temettük el. Ha semmi nem opció legalább buszozzon ki a városon kívülre eltemetni vagy kirándulóhelyre. Ott nem hiszem, hogy illegális, hiszen ott százával pusztulnak az erdőben amúgy is élő állatok.
2022. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
91%

A két kis törpehörcsögömet mi a házunk előtti virágoskert egyik bokorja alá temettük, a saját kis házikójában.

Viszont most a tengerimalacom néhány napja elvetélt, nem is tudtam, hogy vemhes és a méhlepényt meg a két kis véres tetemet a kukába dobtam az alommal együtt, mindjárt le is vittem, azóta is bűntudatom van, miért nem temettük el.

2022. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
93%
Nem biztos hogy ide tartozik,de azért leírom...Amikor fogok halat,hazaviszem megpucolom-a belet,pikkelyt belerakom egy zacskóba,úgy a szemétbe...Tegye fel a kezét aki egy zacskónyi állati maradvánnyal kibuszozna a természetbe hogy ott ássa el...
2022. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!