Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítséget szeretnénk kérni. ...

Segítséget szeretnénk kérni. A tengerimalacom most fog elleni pontosan Agu:közepén, viszont elégé nyöszörög féltem nagyon mi lehet az oka hamarabb jönnek a malackák? Idő előtt van 2h el.Nm rakot fészket. Evése sem változott.És nm mozog kevesebbet

Figyelt kérdés

2022. aug. 2. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben az állatorvosommal konzultálnék, Kedves Kérdező!
2022. aug. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Honnan van? Vemhesen került hozzád? Ha nem akkor miért szaporítasz ha nem értesz hozzá? Egzotikus állatokhoz értő orvoshoz kell vele. Például Budapesten a Csudavetbe Ginához vagy a Pestimrei Kisállat Központba Ágihoz.
2022. aug. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A tengerimalacok nem raknak fészket, mivel a kicsik fejletten születnek. A nyulakkal ellentétben a tengerimalackölykök a lovakhoz hasonlóan nyitott szemmel, szőrösen, mozgásra készen jönnek a világra, születésük után nem sokkal már járkálnak, szaladgálnak.

Viszont én a helyedben megkérdeznék egy egzotikus állatorvost, feltételezem, hogy ismersz is, mert egzotikus állatot úgy veszünk magunkhoz, hogy legalább 2-3 szakorvos elérhetőségeit ismerjük, és el is tudunk hozzájuk jutni. A nyöszörgés akár légzési nehézségeket is jelezhet egyébként.

2022. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, hogy már vemhesem vetted vagy szaporítod szándékosan, de ha szaporítod akkor kérlek ne tedd. Van elég gazdátlan meg rossz gazdához kerülő állat így is. A nyúl rak fészket, a tengerimalac nem. Állatorvosnak kéne megmutatni a malacot, emellett emelt c-vitamint adni neki mivel a vemhesség megterheli a szervezetét.
2022. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rekt
2022. szept. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!