Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A csincsillám megharapta a 14...

A csincsillám megharapta a 14 hónapos kislányom mutató úját. Nem nagyon látszik, picit vérzett. Lesz valami baja? Kaphat fertőzést?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 21:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
20:52-es.A staffik tényleg azok,még ha harci kutyáknak vannak is kikiáltva.Nekünk a kan már 9-i kéves lesz,ezért elég stresszt megért már,de a gyerek az ugrálhat rajta,tépheti a farkát,sztem nem is nagyon van rajta olyan ont amit még ne rántott volna meg,és ebbe sokak felháborodására a kényes pontokat is beleértem,de még 1 morgása sem volt....Ez nevelés kérdése!! A szomszéd palotapincsink meg egy görcs...már ha közelít feléje,akkor morog...
2010. szept. 24. 21:55
 12/19 anonim ***** válasza:
Nagyon gyönyörű kutya fajta.
2010. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Pontosan! Minden a nevelés, ebből is látszik hogy jó gazdi vagy! :) Sok boldogságot a kutyusokkal együtt az egész családnak! :)))
2010. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
22:02-es válaszolónak.Köszönöm,igyekszem...tökéletes már sosem leszek:D:D
2010. szept. 24. 22:08
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem semmi baja nem lesz. Én is állatok között nőttem fel. (nyuszikat hajkurásztam pár évesen, a kutyával játszottam a homokozóban, volt saját kacsám is.) És nem okozott maradandó károsodást. :D Most gondolj bele: régen még dédnagymamáink idejében teljesen normális volt, hogy a gyerek kint feji a tehenet, segít etetni a malacokat stb... mégis felnőttek! :D Nem kell annyira sterilen nevelni a gyereket. Én mondjuk jobban félek attól, hogy a buszon összeszedek valamit, mint hogy a macskám baciz össze.. :S

2010. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Egyetértek vele....Nem is attól félek,hogy bacit szed össze,hanem hogy valami a harapástól? De már annyi jó választ kaptam,a rengeteg rossz mellett,hogy lassan rájövök,tényleg nem lesz baja.Amúgy az én gyerekeim sem különben játszanak:D
2010. szept. 24. 22:22
 17/19 anonim ***** válasza:

Fertőtlenítsd le, főleg, mivel kint tartjátok az állatkát.

Szerintem nem lesz semmi baja, de azért figyelgesd a sebet!

2010. szept. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
páleszt rá sé annyi :D ja és húzd meg te is hogy lenyugodjál semmi baja nem lesztőle
2010. szept. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
egyép ként a csincsilla mióta kutya?
2010. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!