Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szatyor csörgés hallatán...

Szatyor csörgés hallatán miért ilyed meg a tengeri malacom? 4 hónapos kb és kislány Most vettem nemrég 5 napja .

Figyelt kérdés
Mikor meg vettem a kereskedőtől dobozba tette és mikor már dobozban volt a tengeri malac akkor csinált kis lyukakat a doboz tetejére ollóval hogy kapjon levegőt mire haza érek vele és onnantól kezdve fél meg van ilyedve
2022. szept. 14. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Mert zsákmányállat. Egyébként a tengerimalac társas állat. Tilos egyedül tartani. Szüksége van a fajtársára. A legjobb felállás egy nőstény és egy ivartalanított hím. Légyszi olvasd át alaposan a tengerimalacok.hu oldalt.
2022. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Fél a vén szatyortól.
2022. szept. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Az is lehet, hogy nem szokta meg a nálatok lévő zajokat.
2022. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Most vettem nemrég 5 napja."

Itt a válasz.

2022. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyedül van? Akkor azért.
2022. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Esetleg IJEDVE.
2022. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Privátban megírta a kérdező, hogy egyedül van a malacka.


Egyedül nem szabad tartani! Riadt és nem érzi magát biztonságban.

2022. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A tengerimalac zsákmányállat, mindig is ijedős lesz, nekem már egy éve megvannak és pl. ha hirtelen megmozdulok az ágyon is bebújnak a ketrecben a bújóikba, kulcscsörgésre is elbújnak stb. Minden új vagy hirtelen zajra így reagálnak, de egyébként nagyon kezesek és érdeklődőek. A te malacod viselkedése teljesen természetes főleg, hogy még csak ilyen rövid ideje van nálad, hosszú folyamat a kézhez szoktatásuk és mindenképp szerezz be mellé egy társat, mert úgy is bátrabbak és kiegyensúlyozottabbak lesznek.

[link]

2022. szept. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!