Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hetente mennyibe kerül 2...

Hetente mennyibe kerül 2 tengerimalac ellátása? (mindennel együtt? )

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 09:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A probléma csak az, hogy a rossmann-os tápban kukorica van, meg szotyi. Igen, megeszi, imádja. Ahogy a leander levelét is imádná, csak az se tesz jót neki.
2010. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
akkor nézd meg jobban mi van a rossmanosban,mert bár igaz hogy kukorica is van benne,de kb 50%-ban ilyen faágra hasonlitó tömöritett valami,és a malackám csak azt eszi ki (ergó 1 kilóból felet kiöntök,de azt szereti)
2010. szept. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én a versele-laga tengeri tápokra szavazok, az való nekik, minden úgy van bennük összeállítva, ami a malik igényeinek pont jó, lehet, hogy drágábbak, de ha az ember állatot tart, nyilván felelősséget vállal értük, és igyexik a legjobbat adni nekik.
2010. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nekem csak hálistennek csak vitaminos tápra kell költenem

mert falun lakom és szénára, zöldségre nem kell áldoznom.

Így nem jön csak bele a töredékébe.De szerintem havi 3000- ből ki fog jönni.

2011. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!