Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi legyen a tengerimalacommal?...

Mi legyen a tengerimalacommal? Úgy érzem meg fog halni.

Figyelt kérdés
500 gramm a súlya. 830 grammról fogyott le, nőstény. Csak 2 éves. Kiestek az alsó fogai (szerintem az állatorvos tette vele, amikor kifeszegette a száját), úgyhogy többet orvoshoz ő nem megy. Most nőnek neki vissza de még mindig nem eszik magától. Már 2 hónapja etetem fecskendőből, de nem mindig van időm foglalkozni vele. C vitamint kap, nem tudom mit tehetnék vele? Etessem tovább vagy vessünk véget ennek?
2022. szept. 29. 15:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Volt röntgene, minden rendben vele. A fogai is rendben voltak amikor nézte az orvos.
2022. szept. 29. 15:33
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincsenek metszőfogai igen nehéz lehet neki enni, ez állhat a figyás hátterében. Ha azt látod hogy nő a foga, illetve gyarapszik a súlulya, akkor keress egy másik állatorvost és egyeztess vele a hogyan továbbról- ilyen esetben én meghagynám. De ha romlik az állapota, akkor lehet inkább jobb elengedni őt
2022. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

Vidd el egy egzotikus szakállatorvoshoz, ő fog tudni segíteni, lehet hogy azért nem eszik mert a hátulsó fogaival van probléma.


Mivel eteted jelenleg?

Kap immunerősítőt, vitamint?

2022. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
2 hónap alatt nem tudtad őt elvinni egy normális orvoshoz? Az ilyeneknek minek háziállat?
2022. szept. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Normalis haziorvos lett elvive, egzotikushoz. De nem fogom fizetni az orvos talalgatasait, hogy az en penzembol vegeztesse a draga vizsgalatokat.
2022. szept. 29. 16:07
 6/17 A kérdező kommentje:
Meg ugye nem gondolod hogy 1000 km-t fogok utazni, mert te ajanlasz nekem egy haziorvost az orszag masik vegeben, na itt alljunk meg!
2022. szept. 29. 16:08
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos az embernek kell, nem az állatnak. Kihez vitted eredetileg? Hol laksz?
2022. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Megis mit kepzelnek az ilyen ostoba hozzaszolok, hogy meg a legyet is orvoshoz hordom ha eltorik a szarnya.
2022. szept. 29. 16:09
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem irom le hol lakom, mert akkor jonnek majd okoskodni az itteniek hogy vigyem XY haziorvos, ok "nagyon jok". Kedves okoskodok, igen oda lett elvive a nagyon jo allatorvoshoz!
2022. szept. 29. 16:10
 10/17 anonim ***** válasza:
98%
Segíteni próbálunk, kicsit állíts magadon. Azt kérdeztem kihez vitted, és hogy hol laksz. Ez alapján tudunk ajánlani esetleg egy helyet, hogy kihez vidd. Ha meg te már eldöntötted hogy szarsz az egészbe és hagyod hogy szenvedjen egy kisállat, akkor meg mi értelme volt a kérdésnek?
2022. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!