Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vélemények erről a ketrecről...

Vélemények erről a ketrecről (törpehörcsögnek)?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy törpehörit, ezt néztem ki neki, nekem szimpatikus, de szívesen várok bármilyen kritikát.


https://www.youtube.com/watch?v=jg78R2cG2oA


2022. okt. 12. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez brutálisan apró. Hiába kicsi állatok, hatalmas a mozgásigényük. Minimum 3000 cm² alapterület kell (emelet nem számít). A kerék is nagyon kicsi, legalább 20 cm átmérőjű legyen, ha ennél kisebb, az árthat a gerincének.
2022. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Azt, hogy szemet allatkinzo az ilyen, aki ilyen szarokban tart allatot, meg ha csak egy horcsogrol is van szo.

Borzalom.

Horcsoginfo.hu-t olvasgasd, az legyen a bibliad, ha horcsogot akarsz tartani.

2022. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Szörnyű ez a ketrec, nem való hörcsögtartásra. A kerék meg iszonyat pici. Általában ami alapból bevan építve a hörcsögöknek szánt “palotákba” az nem alkalmas nekik. A felettem lévő két válaszolóra hallgass.
2022. okt. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Írd be gogliba hogy hamstergehege. Na amilyen képeket kidob azok az ideális hörcsög lakások. 😄 A hörcsögmentés.hu oldalt olvasd el. Itt sok jó infó van ami hasznos lesz neked is.
2022. okt. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek mindenkivel, ment a zöld
2022. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!