Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszimnak jobb a boltban...

A nyuszimnak jobb a boltban vásárolt szárított széna mint a kertből vágott fű?

Figyelt kérdés
Hobbi nyusziról van szó! Olyan fűre gondolok ami nem annyira szállas és nem virágos.

#nyúl #széna #hobbinyuszi #fű?
2022. okt. 19. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Miért nem csinálsz neki te szénát mondjuk?Levágod a füvet ami hosszú majd kiszárítod egy száraz helyen és kész.Addig adod neki a kerti füvet.

Mind a kettő jó a széna is meg a natűr fű is.

2022. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Mindegy neki.
2022. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is levágnám (kitépkedném) és megszárítanám. Egy bolti csomag mennyiségét elég hamar össze lehet szedni, és akkor némi pénzt is spórolhatsz.
2022. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos sokkal több szénát eszik, mint amennyit le lehet szárítani (saját tapasztalatom egy kilós nyuszimmal és 1000m^2 teleknyi fűvel). Nekem azt mondták, a széna kell legyen a táplálékának 70%-a, a maradék kell legyen a friss kerti fű, magok, zöldségek. :) (Először azt gondoltam, tuti tévedés, mivel a természetben nem fog szénát találni a nyuszi, de amikor én kiviszem a kertbe a mi kedvencünket, ő is a legrohadtabb/legszárazabb fűszálakért kapkod T_T).

Szóval a kérdésre a válasz, a széna mindenképp jobb (természetesen a saját szárítás a legjobb, de gyorsan fogy). :)

2022. nov. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!