Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Létezik, h két külön terrárium...

Létezik, h két külön terráriumban élő törpehöri egyszerre hal meg? Vagy van vmi oka?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel még éltek. Este vettük észre, h már nem élnek. Van egy harmadik egy másik szobában, az él, tehát nem az étel lehetett, mert mindhárom ugyanazt eszi.

Gondoltam még rovarcsípésre. Illetve szénmonoxidra, de napközben árammal fűtök, és reggel még éltek, illetve szénmonoxid érzékelő is van a szobában.

Még csak 1 évesek voltak. Eddig minden törpehörink 2,5 évet élt, unokatesóéknál 3 évig. Lehet, hogy más a fajtája, és az csak eddig él?


2022. dec. 6. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden hörcsög faj átlagosan 2-3 évig él. Nem tudod milyenek ők pontosan? Nagy eséllyel szíriai aranyhörcsög vagy hibrid dzsungáriai törpehörcsög vagy roborovszki törpehörcsög. Vidd el őket boncoltatni. Az fog pontos eredményt mutatni. A horcsoginfo.hu/allatorvosok oldalon lévő dokik közül biztosan tudja vállalni valaki.
2022. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ózongenerátorozás vagy penészirtózás nem volt a szobádban? Egyiket sem bírják ki.
2022. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Boncoltatni elviheti de az elég drága, általában nem éri meg egy gazdinak, én se boncoktatnám.
2022. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Talán olyan kapcsolat volt köztük mint E.T. és a cserepes virág közt.Ha igen,két dolgot tehetsz:tekerd be az egyik terráriumot alufóliával,az blokkolja az agyhullámokat.A másik:tartsd a pockokat ketrecben-a ketrec úgy működik mint egy Faradey kalitka/bocs ha rosszul írtam/-meggátolja a telepatikus információ áramlást.
2022. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én dzsungáriaim 2 évig élt, de élhetett volna tovább is. Az 1 év korainak tűnik nagyon :/
2022. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már megvolt a temetés...dehogy boncoltatom. Törpehörcsögök voltak. Fehér volt az egyik, ami először szürke foltos lett, aztán teljesen beszürkült. Valamilyen kínai alfajnál olvastam ezt, hogy van foltos is. De nem tudom, h Dzsungáriai vagy Roborovszki. Ami életben maradt, az egy szép fehér, nagyon szelíd. Na, mindegy....csak kislányom nem érti, hogy mi történhetett...tegnap kisírt szemmel várta a Mikulást szegény...
2022. dec. 6. 17:42
 7/10 A kérdező kommentje:
Illetve gondoltam én is arra, hogy esetleg vmi kozmetikum, amivel fújkálta magát a lányom, hogy azt nem bírták.
2022. dec. 6. 17:57
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
A kommented alapján neked 100%, hogy hibrid dzsungáriai törpehörcsögöd volt, aki winter white. Légyszi olvasd el a hörcsöginfo.hu oldalt. Ha azt sem tudod, milyen fajú állatot tartasz, sajnos az is könnyen előfordulhat, hogy nem feltétlenül tartod a legmegfelelőbben.
2022. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

Lehet az vokt a baj, igen.

2022. dec. 6. 20:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen a hörcsöginfót olvasd el. Minden höri előtt állonak az a Biblia.

Nem is értem hogy még azt se tudod milyen fajtáju az állatod!? Na mindegy.

2022. dec. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!