Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tippek? (többi lent)

Tippek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Gyors leszek, eskü. A probléma a következő: van két tengerimalacom, jelenleg egy 100x50cm-es ketrecben élnek, de nem érzem kellően nagynak. Sokaknál láttam ezt a C&C ketrecet, már fél éve olyat szeretnék, egy 120x180cm-eset tervezek összerakni. Amazonról rendeltem volna, mert megfizethető, és a minőség is egész korrekt. A hozzátartózóimnak problémájuk volt azzal, hogy festve van, és a malacaim szokták hobbiból rágcsálni, és féltik őket. Jogosan, amúgy én is. Sehol nem találok olcsón ilyen "ketrecet", ami nincs festve. Nemhogy olcsón, de még drágán se. Zsebpénzből finanszíroznám, tehát nem tudok 200-500 dollárokat fizetni. Nem muszáj ilyennek lennie, igazából azért tetszik ez a megoldás mert kompakt, bárhova lehet vinni (nyaralni, nagyszülőkhöz, stb.) és bármikor lehet változtatni a méretét, és lehet "kreatívkodni". Esetleg ha tudtok erre alternatívát, vagy olyan helyet ahol minimum 24 darabosat tudnék venni viszonylag olcsón (20-30e Ft) és megosztanátok velem, azt megköszönném! A tapasztalatokat, véleményeket ill. tippeket is szívesen fogadom! Köszi!
2022. dec. 31. 18:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Várj! A vidaxl-en 28 db-osat 30000 ft-ért árulnak. Mármint ki tudod választani hogy 8,12,20,28,36,44,52 vagy 60 darabos legyen.

Tegnap találtam rá, arra gondoltam ma írom meg. Remélem még nem hiába.

[link]

2023. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2023. jan. 7. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!