Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpesün olcsón, hol? (többi...

Törpesün olcsón, hol? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni törpesünt.

Ketrec,etető-itató,búvóhely stb..megvan, csak a süni hiányzik.

Saját pénzemből vetem mindent mert anyukám csak így engedte, hogy legyen, de sajnos "elfogott" a pénzem.

Mármint nem teljessen mert egy bizonyos összeg maradt csakhát nem annyi, hogy egy méregdrága tenyésztőtöl vegyek.

Esetleg tudnátok linkelni olcsón eladó törpesüniket Pest megyében?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. okt. 3. 13:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszolónak meg üzenem, hogy a rendes helyről származó törpesünt lehet simogatni, sőt. Nem olyan pihe-puha, mint egy törpenyúl, de nem is arra való. Mindenesetre a sün csak akkor szúr, ha akar, az meg egy jól szocializált sünnél ritka.
2011. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

"Törpesün 10 rugú alatt sehol, normális helyról inkább 25 felett. Gondold meg, hogy megéri-e egy potenciálisan gyenge, beteges sünt venni, ami könnyedén elpusztul (mert mondjuk felmászik a ketrec falán, aztán leesik, és eltörik valamije), vagy inkább egy szép vérvonalból választasz. Na mindegy."


Miért a tenyésztőtől származó süni nem lehet vakmerő és nem ugrik le ha felmászott a ketrecre? Mondjuk én pont nem ezt a példát használtam volna... :D Nekem két nap múlva jön haza a sünim, már hetek óta várom :)

2011. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12:17 Nem értetted meg a lényeget. MINDEN sün mászik és ugrik. Vakmerő, tank állatok. Mindenen átmennek, amin nem tudnak átmenni az alatt átbújnak vagy átmásznak. Viszont egy normális sün zuhan egy métert, puffog kettőt és megy tovább. A szarul tartott, túltenyésztett fajta meg összetörik.
2011. máj. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

12.000ért eladó a sünim! tenésztőtől vásároltam (bükkaljai törpesün) költözés miatt eladó!

ha érdekel írj: bunny1221@gmail.com

2011. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szia!


Én is süni keresésben vagyok a páromnak venném én fiatalabbat keresek de ha neked idősebb is megfelel 8000Ft-ért van a jófogáson. Itt a link:

[link]

2017. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!