Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszit tarthatok terráriumban?

Nyuszit tarthatok terráriumban?

Figyelt kérdés
A közel jövőben szeretnék venni Toy nyuszit. Csináltunk neki egy nagyon szép,nagy ketrecet ez előtt már volt 3 nyuszi Akár mit csináltam minden nap kitúrták az almot. tettem köré lambériából keretet,de az sem segített. Sajnos elpusztultak. Először volt egy Toy nyuszim,ő úgy halt meg,hogy felmászott a ketrec tetejére,visszaesett és kitörött a nyaka... vettem két oroszlánfejűt,de őket viszont vissza kellett vinnem az üzletbe egyéb okok miatt. eszméletlen szagosak voltak most vagyok ott,ahogy az előbb is írtam,hogy megint veszek Toy nyuszit,DE akváriumban 80L akarom tartani. Nagy baj lenne szerintetek,ha ott lenne?
2010. okt. 5. 15:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

énis úgy olvastam de a tapasztalatok mást mutatnak :P

1-2 olyan alkalom hogy odaemeled a nyuszit a wc hez és megmutizod neki jot tehet..de semmi esetre sem a kutyáknál alkalmazott "belenyomod a fejét.." modszerrel..

szépen barátságosan rámutatni a lehetőségre hogy neki is jobb ha tiszta marad alatta a ketrec :)

2010. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
:):) köszönöm szépen a tanácsokat :):)
2010. okt. 10. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!