Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Drága kisgörényem mintha náthás lenne,sokat tüsszög.Mit lehet vele ilyenkor csinálni,hogyan segithetetk neki?
2010. okt. 9. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
itt senki nem gondol arra,h van ORVOS?
2010. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tartsad melegen és vidd el az állatorvoshoz. Ezeknél a kisállatoknál súlyos lehet egy megfázás.
2010. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Természetesen elviszem,de nem látom olyan nagynak a bajt,eszik és vidám,csak gondoltam hátha tudtok valami okosat.
2010. okt. 9. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy nem kell minden apró-cseprő dologgal dokihoz menni, de én elvinném, hogy legközelebb már ennyivel is okosabb legyek és ha nincs nagy baja akkor otthon kikezelem. Szóval szerintem vidd el dokihoz, tegyél fel neki kérdéseket és onnantól kezdve már kicsit könnyebben tudsz diagnosztizálni:)

Egyébként lehet megfázott vagy irritálja valami a tüdejét, orrát.

Jobbulást neki!

2010. okt. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobban van a göri?
2010. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,jobban,és nem is náthás volt ,hanem képzeld irritálta a torkát a párologtató,amibe fahéjas illó olaj volt!Azóta nem használom,de nem is gondoltam volna hogy ez zavarhatná.Azóta nem köhög,minden oké vele.Imádom,ő a mindenem.Köszönöm hogy érdeklödtél felöle.!
2010. okt. 24. 12:36
 7/7 anonim ***** válasza:

uhh, akkor megnyugodtam én is)

Vigyázz rá ezentúl is, jó görizést))

Legyetek jók! ;)

2010. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!