Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hajnalban felkelt a tengerimal...

Hajnalban felkelt a tengerimalacom, mert ordít, mert kaját akar. Régebben ilyet nem csinált. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy hagyom hagy ordítson, majd reggel 7 fele kap kaját, mert akkor szokott. De így nem tudok aludni...Ha akkor adok neki amikor felkelt, akkor meg az rögzül benne, hogy ha hajnalban sípákol, akkor kaja van. Mit csináljak vele?
2010. okt. 10. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
annyikaját rakjbe neki amennyinem foggy el
2010. okt. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érdekes lenne ha egész éjszaka a tápot enné...Széna mindig van benn neki, meg este kap gyümölcsöt/zöldséget is, reggel meg tápot...
2010. okt. 10. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamilyen fogkoptatóra lenne szüksége. Vagy csak egy társra.
2010. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mielött lefekszel tegyél be neki pár szem gyümit meg zöldséget amivel ellesz éjszaka és igy remélhetőleg nem fog sipákolni!:D
2010. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A rágcsálónak készült fogkoptatót nem eszi meg, szárazkenyeret szokott kapni fogkoptatónak.

Köszönöm a válaszokat, sztem akkor adok neki most kenyeret, és esténként több kaját kap, hátha úgy nem kelt fel. :)

2010. okt. 10. 11:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a tápot jobban szereti a szénánál. Az én malacaim szinte mindig szénát kapnak esténként, de rengeteget. :)
2010. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az én malacaim is jobban szeretik a tápot mint a szénát!:)

úgy néznek rám mintha ezt mondanák:fúú miért kapunk ennyi szénát inkább adj nekünk több tápot különben mi is hajnalban visongunk!:)

amúgy szerintem is adj nekik este több tápot és akkor talán nem visítanak reggel korán!:)

2010. okt. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mostanában több kaját kap este, és így általában csendben van.. :) Köszi a tippeket. :)
2010. okt. 18. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!