Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Összeverekedtek a nyuszijaim,...

Összeverekedtek a nyuszijaim, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Összeszoktatott ivartalan lány-fiú párosom van. Összebújva alszanak, együtt esznek már jó ideje, ma minden előjel nélkül arra kaptam fel a fejem, hogy egymásnak ugrottak. Nagy bántódásuk nem lett, de csomó szőrt leszaggattak egymásról :(

Mit csináljak? Szedjem őket külön? Vagy ponthogy ne?

Természetesen közbeavatkoztam, szétszedtem őket, de most visszaraktam mindkettőt a kifutójukba. Eléggé bizalmatlanul pillantgatnak egymás felé, de azóta nem volt konfliktus.

Légyszi leginkább olyan írjon, akinek van releváns tapasztalata nyuszikkal, fotelhuszárok meg "nekünk is volt nyulunk a tanyán" emberek kíméljenek. Így is elég a stressz.



2023. jún. 22. 19:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%
Nekünk is vót nyulunk tanyán. Jó evótak, de egyszer összeverekedek. Annyi köllött idesapaamnak, vitte oszt őket a konyhaara. Három napig ettük a nyúlpörkőtet, tyűhajja, de finom is vót az.
2023. jún. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!