Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megeszi a csaj höri a kölykeit?

Megeszi a csaj höri a kölykeit?

Figyelt kérdés
Amikor megvettük a hörit az állatkereskedő mondta, hogy valószínüleg terhes. Akkor az egész családnak tetszett, sőt még mindig, csak én aggódom amiatt, hogy megfogja enni a piciket. Már a ,,fészke" is kész van. Mit tegyek, hogy ne egye meg őket?
2010. okt. 13. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
de miért enné meg? nekem volt hörim és nem ette meg a kölykeit, vagyis csak 1-et, mert megsérült a pici. a többit meg felnevelte.
2010. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát az én hörim bizony kétszer is megette. Egyszer mikor még csupaszok voltak, egyszer már mikor szőrösödtek... kész horror volt arra hazamenni hogy félig megevett kis szőrös hörik voltak az akváriumban....abban sajnos nem tudok segíteni mit lehet tenni ellene, de engem is érdekel.
2010. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
előző vok. úgy értettem előbb, hogy két alomnyi hörit evett meg, nem egy alomnyit kétszer :)
2010. okt. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én olyat hallottam, hogy akkor nem eszi meg őket, ha biztonságban érzi őket, de nem tom mit neveznek biztonságnak...
2010. okt. 13. 15:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem éri hangos zaj vagy bármijen más bántaloma hörit nem bztos hog megeszi :D Én oylat is hallottam hogy vmilyen húst kell adnia vemhes höriknek, nehogy megegyék a kölyköket - ebben nem tudom mennyi igazség van :D
2010. okt. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kössz az ötletet! Mit gondoltok a hőmérsékletről? Szerintetek az is befolyásolja a ,,biztonságot"?
2010. okt. 14. 18:45
 7/9 A kérdező kommentje:
És ha igen, melyiket szereti jobban? A meleget/a hideget?
2010. okt. 14. 18:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem most is vannak pici hörik. :)

Nem eszi meg őket, ha két hetes korukig nem nyúlsz be hozzá, és nem takarítod az almot. :)

Emiatt ne aggódj.

2010. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kössz a tippet! Erre nem is gondoltam... =) Elméletileg vasárnap szülni fog!=)
2010. okt. 15. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!