Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Átmeneti megoldásnak ez jó lenne?

Átmeneti megoldásnak ez jó lenne?

Figyelt kérdés
Az a ahelyzet, hogy még a tengerimalacomnak nem sikerült szénatartót szerenek, és olvastam, hogy nem jó ha a földön van, mert belekakilk meg minden és úgy nem ezsi meg. A ház tetejére nem szokott felmászkálni, átmeneti megoldásnak jó lenne ha felraknám a aház tatejére?
2010. okt. 14. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én malacaimnak volt szénatartójuk, de nem szívesen használták, ezért a táljuk mellé a földre szoktam tenni, nem kakilnak bele. Kipróbálhatod, hogy felteszed a ház tetejére, de lehet, hogy onnan nem fogja megenni.
2010. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Azért kipróbálom, de ha nem jó marada földön, aztán nemsokára veszek szénatartót. Köszönöm!
2010. okt. 14. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy a kajájuk köré piszkítanak előszeretettel. Ezért beraktam nekik egy tálcát, azon van a "magvas" kaja külön kis edényben, körülötte pedig a zöldségfélék. A széna külön kis kupacban a szomszédságában. Víz szintén.
2010. okt. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!