Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit javasolnátok megoldásnak?

Mit javasolnátok megoldásnak?

Figyelt kérdés
4 hónapos a fiam. A hordozóban szeretett babakocsikázni, a mózest alig használtuk. Viszont kezd kicsi lenni, pláne beöltözve a hordozó. A mozesból nem lát ki (nem dönthető, emelhető), ezért üvölt mint a sakál, de a sporthoz még kicsike ugye?
2011. nov. 6. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
És ha kivennéd a mózest a kocsiból és egy fokozatot megemelnéd a támlát? Az én fiam is addig üvöltött a kocsiban, amíg nem látott ki. Aztán megemeltük a támlát, akkor már jobb volt, aztán mióta tud űlni, azóta tudunk csöndben sétálni :) Most 8hós
2011. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mi hason utaztunk, felhajtottam a babakocsi ponyváját és így szépen tudott nézelődni és közben erősödni is.

Egy fokozatot egyébként már nyugodtan megemelheted a háttámlát.

2011. nov. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Sajnos a mienket nem lehet állítani, mert fix.
2011. nov. 6. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
4 hónapig hordozóban kocsikázott???A gerincének biztos jót tett....
2011. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát... vagy marad a mózes, és hátha megszokja, vagy kellene egy másik, több fokozatban állítható üléstámlájú babakocsi. Sport babakocsi még nagyon korai.
2011. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyunk mi is. 5 hónapos a kislányom. Eddig szerette a mózest, a hordózót nem, de mostanában inkább a hordózót kedveli, mert abból kilát. A mi mózesünket sem lehet dönteni :( A sportot még én is korainak tartom. Én úgy csinálom egyébként, ha hosszabb útra megyünk, akkor mindenképpen mozes, ha rövidebb, meg esti sétánál (mert akkor a sötétben még jobban utálja a mozest)hordozó. Aztán szerintem kb 1-2 hónap és úgyis a sportrész kerül rá, azt meg lehet dönteni. :)
2011. nov. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xStefix ***** válasza:

Ha nem lehet dönteni, marad a párnázás.

Egyébként egyetértek, szerintem sem túl jó rendszeresen hordozóban sétáltatni. Nem is értem, hogyan engedhetik a travel systemeket... vagy írnák rá, hogy ne folyamatosan használják a hordozó-részt.

2011. nov. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!