Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit adajak enni a tengerimalac...

Mit adajak enni a tengerimalacomnak télen?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit költséges a zöldség-gyümölcs, de ugyanazt, mint nyáron vagyis ami abból kapható. A répa, alma nem olyan drága, én szoktam nekik uborkával, salátával kedveskedni, petrezselyem, a széna jön az állatkereskedésből, meg amit még megeszik, esetleg cékla, körte, paprika stb.
2010. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A változatosság elvét betartva (mint ahogy mi sem eszünk minden nap paprikáscsirkét)az enyémek pl. szeretik és amit télen is adok: sárgarépa és zöldje, petrezselyem levele, káposztalevél, alma, körte, zöldpaprika, saláta, uborka(ez a csúcs), paradicsom, cukkini, tök. Hirtelen csak ezek jutottak eszembe.
2010. okt. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Télen a szokásos zöldség-gyűmölcsön (alma, répa, petrezselyem) kívül szoktam nekik adni céklát és sütőtököt, néha 1-1 karika banánt. Salátát nem adok sosem, mert rengeteg méreganyagot tartalmazhat, ami hasmenést, mérgezést okoz, sajnos nekem már pusztilt el malackám miatta. Itt is írnak róla : [link]
2010. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Adhatsz neki pucolt padlizsánt is:)

Enyém félóra alatt betermelte a felét.

2010. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!