Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet ez a tengerimalacomnak?

Mi lehet ez a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés
A szőre közt a bőrénél ilyen kicsi fehér kukacra hasonlító valamik vannak. Nagyon kicsik épp hogy észrevettem. Megfürdettem ma egyszer, aztán megint találtam csak kevesebbet. Mégegyszer megfürdettem de aztán nem néztem meg mert már utálta ezt az egész fürdős dolgot, szval beraktam a házába..
2011. okt. 5. 19:12
 1/8 anonim válasza:
kiütés? vagy daganatok?(kevésbé valószínű) de mindegy is feltétlenül vidd orvoshoz a tengerimalacoknál semmilyen betegség nem játék!
2011. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
neem, ezek ilyen kis állatok. mozognak.
2011. okt. 5. 19:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy itt megtalálod,,,

[link]

2011. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ott már néztem de nem ismertem fel így.. :S
2011. okt. 5. 19:33
 5/8 anonim válasza:
na akkor meg feltétlenül csinálj valamit ha többszöri fürdetésre sem pusztulnak ki akkor vidd orvoshoz.. egyébként malacon nem gyakoriak a tetvek ://
2011. okt. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na most megnéztem és nem találtam benne.:)
2011. okt. 5. 19:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne gondolkodj azon, hogy mi lehet hanem VIDD ORVOSHOZ!!!! Valószínűleg atkás vagy rühes. És ne fürdesd ennyit nagyon egészségtelen, naponta többször ész nélkül nem egyáltalán kéne. Ne akarj dokit játszani látszik nem értesz hozzá (nem vagy orvos) és nem sok a tapasztalatod sem vidd orvoshoz.
2011. okt. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

vidd orvoshoz mert rád is átmehet!!!!!!!!!!!

és meg is halhat hiába kerülhet pénzbe az orvos ha szreted a tengerimalacot akk vidd el !!4

2011. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!