Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel lephetném meg a tengerim...

Mivel lephetném meg a tengerimalacaimat a születésnapjukon?

Figyelt kérdés
Már nincsen ötletem van egy csomó házuk meg ilyenek meg kb mindenük de valamivel meg szeretném lepni őket. Ötleteket várok nem lecseszéseket hogy ezen én miért gondolkozok!!

2023. nov. 4. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legkedvencebb kajájukat tálald fel nekik aznap. Úgyis annak örülnek a legjobban.
2023. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Miért kell feltétlenül tárgyi ajándéknak lennie? Azt úgysem biztos, hogy annyira értékelik. A kaja a legjobb választás szerintem.

Nekem nyulaim vannak, én "tortát" szoktam nekik csinálni. Persze nem igazit, hanem gyümölcsökből, zöldségekből rendezek össze nekik egy szép formát, és azt adom oda. Persze mindkét nyuszi együtt ünnepel, amúgy sincs gőzük se róla, hogy mi van, csak hogy kaja :)

2023. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
27%
Kiviszed őket a szabadba?
2023. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Én is tortát adtam a kutyámnak még annó, amit egy nagyon szeretett ételéből formáztam meg
2023. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Biztos csinálok nekik akkor tortát!!
2023. nov. 5. 09:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Csináld nekik olyan kaját ami a kedvencük vagy lepd meg őket egy új játékkal :) remélem tudtam én is segíteni:)
dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!