Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van két egyidős fiú tengerimal...

Van két egyidős fiú tengerimalacom... Ha vennék hozzájuk egy idősebbet kibékülnének?

Figyelt kérdés
Már egy éve nálunk vannak és az utóbbi hónapban összevesztek úgyhogy most külön ketrecbe vannak. Nem azért vettünk egyidőseket mert így akartuk csak a másikat nem akartuk otthagyni a kisállatbolti gányba.😤 De mindennap találkoznak meg berregnek egymásra de nem akarjuk őket összeengedni. Na mindegy a lényegre térek. Nem akarunk mind a kettőhöz egy-egy kicsit venni úgyhogy arra gondoltunk szereznénk egy nagyobbat ez így lehetséges lenne?

#tengerimalac #Fiú tengerimalacok
2023. nov. 5. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Én nem hiszem. A kor akkor számít, ha felnőtt mellé veszel fiatal kölyköt, mert a kis kölyök gyengébb a kifejlett hímnél, így a rangsor magától értetődő. Viszont, amikor több kifejlett hímet raksz össze, akkor már nem számít a kor, hiszen mindegyik kifejlett. Egy 1 éves és egy 2-3-4 éves tengerimalac között nincs magától értetődő erőkülönbség.
2023. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már 3-at kellene külön tartani. :)
2023. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérd ki a Magyar Tengerimalac-Védő Közhasznú Egyesület véleményét. Ők nagyon jártasak a társításban. Biztosan tudnak releváns tapasztalatot adni. 😊
2023. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Egy meddő csajt vegyél nekik, akit partiba vághatnak!
2023. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítás?
2023. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legyen az egyik ivartalanitva.
2023. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tengerimalacnak az ivartalanítás után nem igazán változik a viselkedése, az inkább a szaporulat megelőzésére jó.

[link]

A nősténnyel meg az a baj, hogy egymással összevesznek miatta. Két hímmel még egy helyiségbe sem ajánlott nőstényt rakni, mert képesek megverekedni a kegyeiért.

Szerintem is azzal jársz a legjobban, ha a Magyar Tengerimalac-Védő Közhasznú Egyesület véleményét kéred ki.

[link]

2023. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak azért gondoltam ezt mert másnak bevált. De akkor ezt el is felejtem. Ugy nem lesznek depisek ha csak rács között találkoznak vagy úgy is? De tervben van nekik egy építmény ilyen rácsokból csak az még idő és oda majd jöhet nekik társ.

2023. nov. 5. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!