Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt a barátnőm...

Miért csinálja ezt a barátnőm törpenyula? Miért "szekál" állandóan?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel (20), a nyuszi fél éves. Egyszerűen nem hajlandó békén hagyni, ha a barátnőmnél vagyunk. Odafut, dörgölőzik a lábamhoz, egyfolytában néz és mozgatja az orrát, mellém ül (néha az ölembe)......

Nagyon irritáló!

Már arra gondoltam, hogy elteszem láb alól, mert idegesít.

Miért csinálja ezt? Meddig fogja?

A barátnőm szerint azért van, mert érzi, hogy szeretem a gazdiját... Szerintem meg képtelenség...


F26


2010. okt. 30. 17:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ha elrakod láb alól a nyulat, a barátnőd otthagy, remélem tudsz róla kicsifiú, 1 nyúl nem fogad el mindenkit, örülnél annak hogy téged elfogad egy nyúl, de neked nem tetszik, egy nyúl sokkal jobban kötődik az emberekhez mint egy macska vagy egy kutya, csak azért mert nyúl nem azt jelenti hogy nem érez semmit
2010. nov. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül hogy nem kutya vagy macska lehet okos nem..?Nekem is van nyuszim...szerintem egyszerűen szimpatikus vagy neki:D vagy féltékeny és szerintem a b.nődnek is igaza lehet:D
2010. dec. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem keress olyan csajt magadnak aki nem tart nyuszit vagy egyéb állatot,ha téged "irritál" a kedveskedésük!!!!Én biztos a nyulamat választanám,mint egy érzéketlen pasit!!!
2011. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!