Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Barátnőmnek lesz görije,...

Barátnőmnek lesz görije, mennyit kell enni adni nekik?

Figyelt kérdés
Ő biztos tudja, d eén is kíváncsi vagyok :) Kb mennyit kell kapniuk? Azt tudom hogy gyümölcsökre, és szénhidrátra semmi szükségük , és vizet sokat isznak :D Ti menyit szoktatok andi nekik naponta?
2010. okt. 31. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Feltételezem hörcsögről van szó. Eszik gyümölcsöt is alkalmanként, almát, banánt. Ami éppen otthon van, megkóstoltatod vele aztán ha szeret adsz neki. Mivel kicsi nem kell neki egy halom kaja de azért eszik elég sokat., Van direkt hörcsögkaja, ilyen magokból keverék, az egy kis tálkában mindig legyen előtte és ahogy fogy utána kell pótolni. Vize legyen mindig. Hát kb ennyi.
2010. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Drága szivecském, ha annyira érdekel kérdezd meg a b.nőd -.-
2010. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a göri az nem tudom mióta hörcsög. sztem vadászgöréynre gondolt.
2010. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Azt hittem h höri akart lenni csak elírta. Utálom h manapság minden szart rövidítenek, meg cukisítanak. Luxus lett volna kiírni h görény...áhh
2010. nov. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A marhaszivet szereti nyersen, meg mindenféle husit, és ha épp nincs a közelben hentes bolt, az szívás, de macska kajával is lehet etetni, csak nem mindig. Meg száraz tápot is kaphat. Bemész egy állatkereskedésbe, ott vannak száraztápok neki való.


És kell egy nagy itatót is venni, kívülre akasztani, hogy a vége belógjon a ketrecébe, úgy nem tudja szétrágni.


Meg kell egy műanyag tál, amibe raksz macskaalmot, hogy abba intézze a dolgát.


Meg szoktak neki ilyen párnát fellógatni, pl székre való ülőpárna négy sarkát felkötöd cipőfűzővel a ketrec tetejére, hogy az legyen a hintaágya, abba szeret aludni :)


Reggel adsz neki egy tál husit, apróravágva, úgy egy fél bögrényit, aztán mondjuk este 6-kor kiengeded, 1-2 órát rohangásszon a lakásban, és utána megint egy fél bögre kajával lehet visszacsalogatni a ketrecbe, aztán éjjelre bezárni :)


Persze lehet másképp is. Hát ki hogy szokta :)

2010. nov. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez jó... csak az utolsó válszoló tudta leírni azt , amit kérdeztem -_-" Értem első, hogy félreértetted , de azétr nem kéneleszólni -_-" Utolsó : Köszi :)
2010. nov. 1. 09:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöket is lehet neki adni, a mienk például imádja az uborkát, almát, paradicsomot és még sokfélét.
2010. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rá van írva az eleségre ,amit a boltban vesz!
2010. nov. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és azt én honnan a f*szból tudjam hogy az eleségen mi van? Szted vele megyek görény kaját venni?
2010. nov. 1. 19:53
 10/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán minek kell neked tudni h mit eszik, ha nem is neked lesz görényed? Am meg vagy 200X megtaláltad volna h mit lehet neki adni ha kigooglezod. Sorry, de aki idióta az idióta
2010. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!