Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ha a cane corsó...

Szerintetek ha a cane corsó kiskutyája van a barátnőmnek és már most megszagoltatom magam vele, meg simogatom akkor nagy korában nem fog bántani?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 21:30
 1/4 A kérdező kommentje:
kb 2 hetente fogok vele találkozni! nem felejt el vagy ilyesmi?
2011. aug. 31. 21:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz,nem felejt el. :) De nem értem miért is aggódsz,ha a barátnőd helyesen neveli,akkor egy kutya nem bánt senkit.Ha nem megfelelő a nevelés akkor egy tacsi is tud igencsak harcias lenni.
2011. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha amikor találkoztok játszol vele, nem csak lát még bemész/kijössz, akkor szerintem nem lesz gond. Főleg ha nem csinálsz olyat amit ő úgy érez majd a gazdáját akarod bántani, vagy ilyesmi.

Csak mert pl. én jártam úgy a labimmal, hogy nagymamám búcsúzáskor puszit akart adni. A kutyám félreértelmezte a dolgot és ellökte tőlem. Tudta, hogy családtag meg minden szóval bántani nem bántotta, csak közénk férkőzött és meglökte. Szerencsére pont fal volt mögötte így nem esett el.

2011. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! elsőnek írom : nekem hiába mondja valaki hogy nem bánt a kutya én akkor is félek tőle!:)Bár azért kérdeztem ezt mert ha én is ismerem a kutyust kis korátol fogva akkor talán már nem félek tőle! :) második:nagyon okosak a kutyák ilyen téren mert féltik a gazdijukat :) szeretnék én is olyan kutyust amelyik ennyire szeret!
2011. szept. 1. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!