Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tartjátok a tengerimalaco...

Hogy tartjátok a tengerimalacotokat?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy a tengerimalac társas állat és jobb párban tartani mint egyedül.Ti hogy tartjátok egyedül vagy párban?
2010. nov. 1. 12:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nekem szabadon vannak a lakásban

és nem szöknek el,35 négyzetméter nem túl nagy...

annyi hogy gyakorltilag szobatiszták,csodálkoztam mikor visszamentek mindig a ketrec aljába elvégezni a dolgukat (akkor még csak 1 szobába voltak,linoleum aljuban,ami ugye felmosható)

ugyhogy most ott vannak ahol tetszik nekik,ez általában a radiátor alatt van,imádják a meleget

alacsony ládában nő nekik fű,mindig van mindenféle zöldség előttük (igen,káposzta,sali,uborka és hasonlók is,mégsincs bajuk,pedig jóideje megvannak)

széna is van nekik mindig,száraztáp is,de a nagy kedvenc a szárittott borsóhéj (bolti)

kint nem engedem el őket,nem tudnám ellenőrizni mit esznek meg

2010. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!