Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a hörcsögöm mellé (lány)...

Ha a hörcsögöm mellé (lány) veszek egy fiút megölik egymást vagy barátkoznak? A lány már háromnegyed éve megvan!

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 06:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább ész nélkül szaporodni kezdenek, a hörcsög képes havonta almot hozni.
2010. nov. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy bántanák egymást, arra viszont számits, hogy ha párban tartod őket, akkor egy évben legalább háromszor-négyszer lesz szaporulat. Mit fogsz kezdeni ennyi kishörivel?
2010. nov. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Eladja és ő is keres ebből pénzt:D
2010. nov. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nem kaukázusi vad harci hörcsögök, akkor nem fogják bántani egymást :)
2010. nov. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát eladom a kisállatkereskedésben!
2010. nov. 2. 08:37
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a jó ha sok kicsi lesz!
2010. nov. 2. 08:38
 7/14 anonim ***** válasza:
Az is lehetséges, hogy verekedni fognak, mivel a hörcsög a természetben egyedül él, nem párban, és a hím és a nőstény sincs sok időt egymás társaságában.
2010. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Össze kell szoktatni őket. Egy pár napig ne rakd őket egy ketrecbe/alomba. A hímet akár egy nagyobb (5l-es) dunsztosüvegbe rakd a nőstény mellé.

Aztán összezárhatod őket.

Arra ügyelj, hogy a vemhesség és szoptatás ideje alatt külön legyenek a hörcsögök, és lehetőleg ne simogasd, ne vedd kézbe a kis újszülötteket, mert különben nagy esély van rá, hogy az anyjuk megeszi őket.

2010. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 199303 válasza:

nem fogjják egymást bántani nekem se bántoták soha egymást:)

most viszont leirok neked egy tapasztalatot. nekem volt egy fiu hörcsögöm. vetünk melé egy lányt h ne legyen egyedül. egy évig együtt voltak. minden honapban szült a hörcsögünk alkalmanként vagy 5öt mindig de volt h többet is:) ugyhogy nagyon szaporodo képesek a hörcsögök ugyhogy erre készülj fel. nálunk az álatkereskedésnek jo dolga volt nem kelet járniuk hörcsögöt szerezniük h legyen nekik bent h tudják eladni mi mindig bevitük nekik a kicsiket amikor már elég idösek voltak hozá. ja és még egy megjegyzés ha esetleg mit tudom én h ugy döntesz h megtartod az egyik kicsit tegyük fel mondjuk egy lányt. és otthagyod a családjával együtt, akor az apa képes megtermékenyiteni a saját gyerekét is!:) én ezt nem gondoltam volna de mi otthagytuk és egyszer csak azt látuk h szült a hörcsögünk a saját apjátol.

2010. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nekünk volt, egy fiú és egy lány. Hát hetente volt kb. 5-7 kis hörcsög. Szerintem gondold meg.
2010. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!