Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Adjak neki enni vagy ne?

Adjak neki enni vagy ne?

Figyelt kérdés
A tengerimalacom mindig nyifog ha csak egy kicsi zaj is van a szobába. Ilyenkor mindig adok neki be vmi kis kaját,de hiába mert utána megint nyifog. Ez természetes? kell iylenkormindig beadni neki vmi kaját?
2010. nov. 6. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak fél.

Van benn a helyén valami "ház", búvóhely vagy valami ahova elbújhat?

Vagy ha egyedül van akkor lehet h magányos és kell neki egy társ.


Ha "nyifog" vedd ki simogasd kicsit, nyugtasd meg.

Ha hosszú hajad van akkor rakd a mellkasodra és bemászik a nyakadhoz. attól megnyugszik legalábbis az enyém:)

Sok sikert a Malackához:D!

2010. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eleinte én is beugrottam ennek, de mára már leszoktam arról, hogy folyton tömjem őket. Kialakítottam nekik egy napirendet az etetésben, amit következetesen betartok. ez jó nekik, mert megszokták és csak olyankor uíznak, ha itt az etetés ideje, és jó nekem is ,mert addig tehetem a dolgomat és csend van.
2010. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!