Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon apró darabos forgács. Baj?

Nagyon apró darabos forgács. Baj?

Figyelt kérdés

Ma vettem ilyen forgácsot a tengerimalacaimnak, és mivel még új vagyok az egészben, ezért kérdezem, hogy nem lesz e bajuk?

Köszi :D


2010. nov. 9. 14:50
 1/5 A kérdező kommentje:
ja azt elflejtettem, hogy állatboltba vettem és kisemlősöknek való. Köszönöm a válaszokat
2010. nov. 9. 14:53
 2/5 anonim válasza:

Szia kedves kérdező!

Szerintem nem.Tapasztalt vagyok volt millio meg egy hörcsögöm meg kér tengerimalacom.Ha tulságosa apro legfeljebb megeszik.Bár ez nem nagy dolog :)

2010. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm a választ!!!
2010. nov. 9. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, sokan nem ajánlják a préselt forgácsot, bár az állatkereskedések 99 %-ban csak ilyet árulnak. Erről bővebben böngészhetsz a www.gemon.ro oldalon, ott a fórumban olvashatsz a préselt forgács hátrányairól. Van amelyik malac allergiás lesz rá stb. Viszont vannak alternatív megoldások a forgács helyett, pl. fleece pléd (én azt használok), ez 100 % poliészter pléd, ami hamar szárad. Szeretik a malacok, mert puha, viszont kényelmesen ezt szobatiszta malacoknál tudod használni, akik egy helyre járnak WC-zni, és raksz nekik egy WC-t, és csak abban van forgács. A többi helyen meg pléd. De van, aki fürdőszobaszőnyeget használ. De böngészd át az ajánlott oldal fórum részét, sok hasznos meg érdekes dolog van rajta. Például nekem sosem jutott volna eszembe, hogy plédet használjak, ott olvastam ilyenről először, illetve külföldön sokan használják tengerimalac alá ezt a plédet.
2010. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Ha apró az nem baj, csak poros ne legyen. Ha porzik akkor át kell rostálni, mert megbetegedhetnek a szálló porszemcséktől.Én natúr macskaalmot használok a forgács alatt.
2010. nov. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!