Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tudok tenni, ha a patkányo...

Mit tudok tenni, ha a patkányomnak túl nagy a körme?

Figyelt kérdés
Minden hova beakad és hallom, ahogy serceg a szőnyeg, mikor megy rajta, mert állandóan súrolja. Nem koptatja és félek hogy levágjam. (már ezt a verziót is hallottam) Ilyen élénk állatnak nehéz lenne levágni nem? Segítsetek!
2010. nov. 9. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Állatorvos levágja neki, szerintem ő meg is tudja mutatni hogy tudod házilag megoldani (hogy kell megfogni, mivel, és hogy vágd, stb). Ne hagyd hogy nőjjön bele a végtelenségbe, mert abból nagy baj lehet.
2010. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te semmiképp ne vágd le neki! Vidd el állatkozmetikushoz, ő levágja normálisan, nem mindegy ám hogy hol, mennyit vágsz.
2010. nov. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állatorvos pár perc alatt szakszerűen levágja neki. Tényleg ne hagyd, hogy ilyen hosszúra nőjön, sok bajt okozhat.
2010. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2010. nov. 9. 21:58
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Én a futókerék belsejébe vágtam egy finom dörzsvászon csíkot.Nagyon jól koptat. Valamint egy-két terméskő darab és kéreg is van a ketrecben.Természetesen most el kell vinni levágatni.
2010. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én patim alatt macskaalom volt, az remekül lekoptatta neki.
2010. dec. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!