Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 1 éves, lány, rozettás tengeri...

1 éves, lány, rozettás tengerimalacom aki mindig ugrált, visított a zacskóra... Most összehúzza magát, a szemét csak nagyon kicsire nyitja ki, nem sípol, nem is eszik, és nem iszik. Mi lehet a tengeri malacom baja?

Figyelt kérdés
:( 4 tengeri malacom van összesen és még egynek se volt ilyen baja. Nyáron minidg füvet kap, de télen gyakran kap salátát, meg uborkát. Mindig olyan könnyű volt, de most különösen könnyűnek tűnik, pedig evett rendesen. Az ürüléke is furcsa mert nem túl kemény, de nincs hasmenése. Elfogom vinni dokihoz, de tudni akarom, hogy ha valakinek volt már ilyen problémája, az mondja meg lécci mit tegyek???
2009. jan. 10. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Már volt vemhes? vagy voltak kölykei?? lehet ez a baj... tök depressziós de amúgy mást nem tudok mondani... majd az orvos
2009. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, még soha nem volt. Azt mondod depis? :(
2009. jan. 10. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is voltak,10évig éltek.Náluk is előfordult ilyen akkor,mikor a kishúgom sok zöldséget adott nekik.Azt nem tudom már milyen zöldség okozta.-lehet,hogy a saláta-,de pár nap alatt jobban lettek.ilyenkor csak magokat meg szárazkenyeret kaptak.Szerintem puffadás jele lehet.De az orvos a biztos!
2009. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is! KÖSZI!!!
2009. jan. 10. 18:32
 5/7 A kérdező kommentje:
T-T Sajnos az este meghalt!
2009. jan. 11. 08:23
 6/7 anonim ***** válasza:
:( R.I.P :( megy az örök uborka mezőre:)
2009. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D köszi!
2009. jan. 28. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!