Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Milyen együtt? (még pár kérdés lent)

Figyelt kérdés

Ami engem érdekelne, hogy hány év van köztetek a párotokkal? Ki az idősebb/fiatalabb, esetleg egyidősök vagytok?

Mennyire befolyásolja az a kapcsolatotokat? Befolyásolja-e egyáltalán?


Válaszotok végére kort és nemet is írjatok, valamint párotokét! Köszönöm!!

u.i:Nagy segítség lenne, mivel épp ezen a "korkülönbség témán" rágódom:(


2011. aug. 17. 20:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Tizenhét évesek vagyunk és életem legszebb pillanataim élem 3 hónapja.


Korkülönbség mindegy szerintem, ha szereti a két fél egymást. Persze a pedofília (11 éves lány, 19 éves pasi, volt már rá példa itt a gyakorikérdéseken) nem erről szól. Az apa komplexusú lányok se valami épek. (18 csaj, 41 pasi - példa: osztálytársam)

Ezen 2 kívül mindegy.

2011. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szia! Én 23 éves fiú vagyok, barátnőm 26 éves. 2 éve vagyunk együtt. Minden nagyszerűen működik. Ebből soha semmi gond nem volt. Nem ezen múlik szerintem. Pár hónap után mondta, hogy amikor először taliztunk azt hitte egy idősek vagyunk.
2011. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Jó együtt, 1 év van köztünk, a párom a fiatalabb. Semmi gond nincs nálunk ezzel, édesanyám aggódott eleinte, de mi csak nevetünk az egészen:-) mindig azzal piszkálom, hogy anyakomplexusos:-D ennek ellenére már 3 éve együtt vagyunk, és eljegyzésünk is volt nemrég..:)


L/20,F/19

2011. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 heloka ***** válasza:

17L 16F és nagyon jól megvagyunk már fél éve:))))

még mindig úgy imádjuk egymást mint a legelején:)

2011. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26F 27L , a világon semmi gond, minden szuper! Nem ez a fontos!
2011. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

A barátommal 2 éve vagyunk együtt 6év korkülönbséggel - nagyon jól megvagyunk :)

(21vagyok, párom + 6év)

2011. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
mi hivatalosan 4 hónapja vagyunk együtt, lazábban értelmezve bő egy éve. én 22L vagyok, ő 29F. most még nem érezzük a bőrünkön a korkülönbséget, de párszor érintettük a témát, hogy ha közösen vágnánk neki a családalapításnak, mire én leteszek az orvosi szakvizsgám is, ő már 35 fölött lesz. ebből tudom hogy lesznek még zűrök.
2011. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Párom 26(fiú), én 19(lány). A fiúk alapból később érnek, ez nagy igazság. Semmi gond nincs nálunk a korkülönbség miatt, talán csak az, hogy ő egy elég jó egyetemet végzett én meg még ugye középsuliba járok. De nem is a tudományokról beszélgetünk :D Szval nálunk semmi gond.
2011. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én 22/L, barátom 29/F. Soha nem származott semmi gond abból, hogy 7 évvel idősebb mint én. Még a kapcsolatunk elején mondta, hogy nem szeretné ha esetleg miatta maradnék le bizonyos dolgokról, amiket egyébként szeretnék megtenni. Magyarul volt egy kis lelkifurdalása amiatt, hogy ő már szeretne lassacskán megállapodni velem, de én még nem éltem eleget. Ezt tisztáztuk szépen, mivel nekem ő a legfontosabb, és azóta ez fel se merült. Nemsokára 2 évesek leszünk. :)

A lényeg, hogy nem a kor számít, hanem hogy mennyire vagytok egy hullámhosszon.

2011. aug. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én 20/L, a barátom 24/F. Soha semmi gondunk nem volt, 1 éve vagyunk együtt, és teljes a boldogság! :) Egy fél éven belülre tervezzük az összeköltözést is. Ne aggódj, a szerelem nem a kortól függ. :)
2011. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!