Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy hülye kérdés, de most akkor mi együtt voltunk vagy nem? (lent)

Figyelt kérdés

2 és fél hónapig találkozgattam egy fiúval (heti 1x-2x). Igazából az a gond, hogy nem tudom, hogy beszéljek róla másoknak, mert nem beszéltünk arról hogy járunk, vagy akármi.. Csókolóztunk, de már az első randi előtt is (buliban). Egyszer voltam náluk, akkor bemutatott a tesójának. Úgy lett vége az egésznek, hogy mondta, hogy jól érezte magát velem, de legyünk inkább barátok.


Ne mondjátok hogy kérdezzem meg tőle, mert nem lettünk barátok, szóval nem beszélünk.


2011. aug. 3. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
hát attol fugg h milyen szemszogbol veszed,lényegében igen,csak ha nemjaŕtatok..de szerintem azt mondhatod hog igen:)
2011. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen.. én annyit mondtam hogy kavargattunk és jóléreztük magunkat egymással.. de nem jártunk
2011. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tifike válasza:
érzel iránta valamit hanem akkor ne érdekeljen
2011. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ő nem úgy tekintett rád mint barátnőjére, te meg úgy tekintettél rá, mint barátodra?
2011. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én nem tekintettem rá úgy mint a barátomra :)

ez már kicsit régebbi sztori, csak barátoknakk-ismerősöknek nem tudom hogy emlegessem ha szóbajön... Mint az exem, vagy hogyan... Mert azóta se tudom eldönteni hogy mi volt ez.

2011. aug. 3. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy ismerősöd :D (közeli) nekem is volt ilyen :D
2011. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy "Majdnem" volt...

Vagy azt: "kavartunk"...

2023. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!