Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit hülye kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit hülye kérdés, de honnan számoljuk szerintetek hogy mennyi ideje vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
interneten ismerkedtünk meg, csak messze lakik most, nemsokára jön haza. 4 hónapja beszélünk, 3 hónap 2 napja mondta először hogy szeret és én is és azóta minden nap skype, msn ,telefon nagyon szeretjük egymást.akkortól számoljuk majd amikor először találkozunk? (tudom tudom nemlényeg, de h kapcsolatban azt már aznap kitettük amikor összejöttünk vagyis bevallottuk egymásnak hogy szeretjük egymást :))
2011. jún. 30. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy "jártok", hogy még nem is találkoztatok?? Akkor lehet, hogy nem is kell számolni... bocsi, de ez így nem nagyon kapcsolat...
2011. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát nem, még nem találkoztunk személyesen :) csak reggeltől estig beszélünk meg kamerázunk meg telefonálunk :) de majd ősszel ha itthon lesz végre :/
2011. jún. 30. 15:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem csak tőletek függ.Ha ő is úgy érez mint te akkor akár már lehettek egy pár.

Nálunk pl 19-én volt az első randi és 23-án kérdezte meg h lennék-e a barátnője és azóta is mindig a 19.t tartjuk évfordulónak:):)

2011. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az első csóktól számoljuk, pedig már előtte egy hónappal elkezdtük a beszélgetést, randikat.
2011. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"csak reggeltől estig beszélünk meg kamerázunk meg telefonálunk"


Akkor így nekem is van barátnőm. :)) De ilyet még nem hallottam, hogy valaki ezt kapcsolatnak nevezi, főleg ha még sose találkoztak.

És megtörtént az első szex is kamerán? :DD

2011. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát őő volt hogy kicsit forró volt a hangulat kamerázás közben :D

de nem ez a lényeg hanem hogy nagyonnagyon szerelmes vagyok :))))

2011. jún. 30. 15:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ha neked ez elég, hogy élőben nem látod, akkor jó. Csak élőben nehogy csalódj.

Én is voltam oda lányokért nagyon, de szerelmes sosem voltam olyanba, akit élőbe nem is láttam.

2011. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

akkortól kell számolni, amikor pl csókolóztok az első randin vagy ilyesmi... szerintem.


addig minek, hiszen még nem is találkoztatok...nem akarok nagyon negatívkodni, de a kapcsolat és a vonzalom alappillére az kémia, nem tudod befolyásolni, hogy ki tetszik és ki nem, ez pl természetes testillaton múlik, hogy kit találsz vonzónak, (akinek az immunrendszere ellentétes a tiéddel, hogy egészséges, erős utódokat hozztaok majd létre :-))


az már jó jel, hogy külsőre bejöttök egymásnak és sokat beszéltek, de hogy lesz-e tényleges testi vonzalom, azt majd a találkozás dönti el. de amíg még nem találkoztatok, az nem igazi járás.


28N

2011. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy az első csóktól.
2011. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Puszi a beszállomáson.

Onnantól...

2023. jan. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!