Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó patkányt, egeret tartani?...

Jó patkányt, egeret tartani? Lányt vagy fiút érdemesebb? Hol lehet venni patit, egeret?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 18:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]


tiszta zombik

2010. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Jajj, de gyönyörűek!! Nekem is van albínóm))) Szerintem ők a legszebbek) bocsánat az offért))
2010. nov. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
jaja :D cukik de tiszta zombi arc piros szemekkel :)
2010. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Nekem is lány patijaim vannak, nagyon aranyosak, viszont azt mondom állatkereskedésből ne vegyél mert nagy esélyed van rá hogy egy beteg állatot hozol el. Így jártam én is az elsővel... ráadásul fogalmuk sem volt milyen nemű egyáltalán.

A fiú patiknak nagy a zacsijuk, de ha ez nem zavar téged akkor azt is tarthatsz, aranyosak ők is, és nagyobbak ezáltal jobban gyömöszkölhetőek a lányoknál:D De engem zavar a zacsi... olyan nemtom, túúúl nagy XD

2010. nov. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszike!! Nekem eddig csak fiú volt minden állatban!!!! :) Már megszoktam a zacsikat......
2010. nov. 21. 19:03
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem már mindkettő volt, a patkányok szociálisabbak, könnyebben nevelhetők, szobatisztaságra szoktathatók és tisztábbak. Viszont, ha egyszerre több állatot szeretnél, akkor inkább nőstényekkel próbálkozz, mert a hímeknél előfordulhat agresszió egymás ellen. Különneműeket csak akkor tarts együtt, ha a rengeteg utódot, évente 6-8 alkalommal ellenek 9-11 utódot.
2010. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
És egyedül is el van egy pati???
2010. nov. 23. 09:15
 18/19 anonim ***** válasza:

Elvan egyedül is, de akkor ezerszer több törődést kell kapnia Tőled, mert csak TE létezel olyankor a számára, senki más nincs akivel játszhat, tisztogathatja stb

Először én is egy patival kezdtem, de pár hónap után -hiába voltam vele 24ből 18 órát- hoztam neki társat, mert én nem helyettesíthetek egy igazi patit. Azóta is ugyanúgy szeret, de a patis dolgait a picivel intézi el) pl boksz, fülnyalogatás és a többi) Szóval szerintem ne tarts egyedül patkányt. Minél többen vannak annál jobb nekik és Neked is) Én még mindig a lányok mellett vagyok, fiúkat ne vegyél melléjük, nem kell felesleges szaporulat hacsak nem vagy otthon a pati genetikában ami elég macerás dolog. Ha meg csak fiúkat veszel akkor valszeg püfölni fogják egymást, hiszen egy fiú nem úgy éli meg az ivarérés napjait, mint egy kislány aki max kicsit idegesebb lesz, de nem fog nekimenni egy másik patilánynak.

2010. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egeret ne vegyél, fogj egyet, nálunk sajnos vannak pedig nem tarunk őket.
2010. dec. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!