Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A csincsillám iszonyú hangosan...

A csincsillám iszonyú hangosan rág már mindent kipróbáltam elbarikádoztam a ketrec széleit de igy se tudtam megállitani mit csináljak? Nem tudok igy aludni

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Északára tedd át valahova ahol nem hallod!
2009. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Rágnia kell, erősíti a fogait... nekünk is volt régen csincsillnk, nálunk kiszökött a ketrecből és a falat rágta... ha nem rágna, akkor lenne bahj :D
2009. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vegyél neki fog koptató kukoricát én is azt vettem mosta a malacaimnak !! de lehet azért is rágja mert éhes vagy unatkozik !! amúgy én is most ezzel szenvedek hogy a kismalacom aki már elmúlt 1 hónapos egyfolytában rágja a rágcsot :D kár hogy nem tudunk a fejükbe olvasni :DD:
2009. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen szokd meg!
2009. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megszokni nem lehet. Tudod, milyen szar úgy aludni? Sőt nem is lehet.

Inkább kend be a rácsot citrommal. Egy állatorvos javasolta nekem is

2010. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát igen megszokni kizárt dolog
2010. jan. 15. 19:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen azért rág, mert koptatni akarja a fogát. Valószínűbb, hogy ki akar jönni, és tudja, hogy ha ezt csinálja, akkor valami történni fog.

Nekem is ugyanez van, így ki kell vinnem őket a konyhába éjszakára. De még így is lehet hallani, így én pl szoktam adni nekik egy kis papírlapot, fogpiszkálót és addig azzal le tudom kötni a csineket, míg nem tudom kivenni a ketrecből őket.

Próbáld meg, hátha nálad is beválik. :)

2010. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!