Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egeret hogy lehet tenyészteni?...

Egeret hogy lehet tenyészteni? (táplálékállatnak)

Figyelt kérdés
Amit fogok,(Házi egér)azt is ugyan úgy lehet adni a siklóknak,pókoknak,vagy betegségeket terjeszt,és csak fehér egeret?Esetleg ha a házi egeret tenyésztem,azok kicsinye már jó?
2010. nov. 24. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
:-(
2010. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
TE NAGYON GYÖKÉR VAGY!!
2010. nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Előző vagyok. Szegény egrkéket miért akarnád leöldösni hülye pókoknak, kínyóknak meg minden undormánynak? Te örülnél, ha egy óriás felkapna és nekiadna mondjuk egy gigantikus oroszlánnak ?????!!!!!!
2010. nov. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És mivel etessem őket?

Esetleg a második biztos feláldozná a kezét,hogy "szegény kis egerek ne haljanak meg!"(az egerek igaz,hogy kártevők,de ezeket is védik!Szép,a végén nem is szabad a patkányt se kiírtani,inkább az írtsa a baromfiállományt?!)

Aki meg sajnálja"szegény kis egereket,az ne írjon ide!Kötelező?Nem!Akkormeg?

2010. nov. 25. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak erre tartani egeret nem éri meg. Egy egérkét 150 Ft-ért megkapsz az állatkereskedésben. Viszont ha tartani szeretnéd, akkor kell neki ketrec, amin nem fér ki, vagy terrárium, aminek lefeded a tetejét, hogy ne szökjön meg. Veszel 2-3 nőstény egeret meg egy hímet, így mindig lesz kicsi bőségesen. Ha nem kell olyan sok, akkor elég 1 nőstény is, 3 hetente ellik ~8 kölyköt. A kicsik 3 hét alatt felnőnek, ezt csak azért írtam le, mert nem tudom, mi mekorán eszi az egeret.

Viszont megemlítem, hogy nekem se tetszik az egerek ilyen módú tenyésztése. Viszont még mindig jobb, mint ha vadászgörénynek tartanád őket, mert a vadászgörényt lehet máson is tartani, és csak "hobbiból" adnak neki egeret, hogy fejlesszék a vadászösztönét...

2010. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!
2010. nov. 26. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!