Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyulak! Melyik a legnépszerűbb...

Nyulak! Melyik a legnépszerűbb nyúlfajta amit meggéri tenyészteni?

Figyelt kérdés

volt már 100 anyás tenyészetem az oltás ellenére az összes nyuszit kipusztította a mixamatózis :S

újra bele szeretnék kezdeni (tavasszal)

Mik a mostani jól fizető nyúl fajták?


2011. nov. 12. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia Azt hiszem Német óriásnak hívják azt a fajtát amire most én gondolok. nagyon nagyra megnő, és 1 éve amikor vettem a törpenyuszimat a tenyésztő egy ilyen nagy nyulat 12-15ezer ftért árult. a hímet 15ért a nőstényt 12ért.
2011. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
szia! Szerintem törpenyuszikat minden féle képpen tenyéssz, sokan viszik tartani, rendkívűl kedvelt. Nézz utánuk pl. törpe kasorrú nyuszi (azthiszem) :)
2011. nov. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nem, ilyen "tenyésztőtől" én sem szeretnék nyuszit. én sem értem, hogy oltás ellenére hogy lettek betegek. az oltás arra van, hogy megelőzze, hogy ilyen sok szegény állat meghaljon... szomorú...
2011. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sokan viszik a töpenyuszikat gyerekeknek a lakásba, de a német óriást én is ajánlanám mert az meg nagyra nő... :) nekem van 8
2011. nov. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. nov. 17. 20:19
 6/6 Szalay Dóra válasza:
Hát igen én is tudom ajánlani a német óriást de azért annyira nem drága általában 1000 Ft kg-onként az ára de ez tenyésztőtől is eltérő. Viszont azt tudni kell hogy nincs akkora alomszám. Magyarországon pedig elég nagy rokonságban állnak egymással én Győr-Moson-Sopron megyei vagyok és két tenyésztőt ismerek. Jobb ha esetleg tudsz szerezni idegen bakot legalább.
2011. nov. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!