Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó név a hörimre a Emily?...

Jó név a hörimre a Emily? Hogy szoktassam kézhez a hörimet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nem ismerem a hörcsögöket, de nekem nagyon tetszik.
2009. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nagyon aranyos név.Nekem ugyan még pont hörim nem volt,de szerintem finoman,lassú mozdulatokkal kell felé nyúlni,nem szabad kapkodni vele és nem "megdagonyázni",hanem óvatosan símogatni kell.
2009. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem jó név, az enyém Gombóc.

Úgy tudod a kezedhez szoktatni, hogy először valami finom falattal közelítesz hozzá és közben beszélsz neki, hogy megszokja a hangodat és a kezed illatát. És engedd neki, hogy szép lassan oda menjen, de ne akarj hozzáérni, mert először megijedhet. Engedd hogy megszagolja a kezed azután elvegye a kezedből a falatot és ha ezt mindne nap akár többször is megismétled akár egy hét múlva már nagyon szelíd lesz és engedi magát megsimogatni, aztán a következő héten már a tenyeredbe teszed a finom falatot és ha nagyon szeretné megkapni már rá is mászik a kezedre. Csak óvatosan mert szeret ugrani meg szaladni, és ha leugrik megütheti magát és elbújik aztán lehet keresni, nehogy rálépjen valaki. És ha megijed a kezedtől még védekezésből haraphat is, és nagyon éles kis foga van neki. Szóval csak fokozatosan és óvatosan szoktasd a kezedhez, ne akarjál tőle mindent egyszerre.

2009. jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!=)
2009. jan. 15. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!