Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyiket válasszam szerintetek...

Melyiket válasszam szerintetek? Aranyhörcsög vagy dzsungáriai törpehörcsög?

Figyelt kérdés
Indokokat is kérek :)
2010. nov. 26. 13:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én a dzsungáriai hörcsögöt választanám az nagyon cuki aranyos pofája van
2010. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

nekem dzsungáriai höri van. más még nem volt...de én imádom őket..nagy formák..kb ha kint vannak állandóan csinálnak valami vicceset :) meg aranyosak is...de ne tartsd őket nagyon együtt csak a különböző neműeket!!!

meg óvatosan fogd meg őket, mert olyan kis törékenyek :)

2010. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A törpehörcsög sokkal édesebb!!!!!!! Azt válaszd!!
2010. nov. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Aranyhörcsögből is van többféle. Vannak kisebbek, nagyobbak, szőrösebbek, barnábbak. Én ezért szeretem jobban őket, most is van egy fehér hosszú szőrű aranyhörcsögöm. De ha bemész az állatkereskedésbe, tényleg te fogod úgyis látni, hogy melyik tetszik neked a legjobban. De azt nézd meg, hogy mennyire barátságosak, mert ha nem foglalkoznak velük, akkor harap és menekül mindkettő.
2010. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2010. nov. 29. 19:16
 16/17 anonim ***** válasza:
na melyik lesz?
2010. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

arany :D xD

tudom, hogy többségben a dzsungit ajánlották, de az aranyhöri mégis foghatóbb. De eszméletlenelül édes a dzsungáriai is mert voltam már állatker.-ben :)

ha minden igaz karácsonyra megkapom. :))

2010. dec. 2. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!