Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkányok tényleg csak 2-3...

A patkányok tényleg csak 2-3 évig élnek?

Figyelt kérdés
Ha igen , akkor melyik az a kisemlős, ami több ideig él és nem kell neki társaság?
2010. nov. 26. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Degu az enyém 6 éves és mindig egyedül élt.Csali patkányok közé tartozik.Azt mondják hogy egyedüöl depreszios de az enyém nem az.


[link]

2010. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Törpenyúl. 6-7 évig élnek.
2010. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nyúlnál kisebb , bocsi kihagytam. Anyám nem engedi hogy 16-17 ezerért vegyek nekik ketrecet
2010. nov. 26. 17:34
 4/12 A kérdező kommentje:
*neki
2010. nov. 26. 17:41
 5/12 anonim ***** válasza:

pl:hörik:Dzsungáriai,roborovski,arany

Egerek:táncoló,fehér

2010. nov. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A hörcsög szóba se jöhet, anyám irtózik tőlük. Lehet még is patkány lesz.. akkor 2-3 évig fog boldogítani =(
2010. nov. 27. 14:37
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne szomorkodj! Olyan patiról is tudok aki 6 éves és tenyésztésre "használják", mégis szép kora van) -azt hagyjuk,hogy ilyen életet nem kívánnék senkinek..egy kereskedésben mondta valaki-

Ha pedig jó helyről veszed, tenyésztőtől akkor a várható élettartamát is tudni fogod kb, de nagyban függ a tartási körülményektől. Pl mivel és hogyan eteted, lesz-e társa és a többi.

Ha lesz is kisállatod, kérlek, ne tartsd egyedül. Kivéve ha pont olyan faj amelyik épp a magányt szereti. A patkány viszont társas lény. Én úgy vagyok vele, hogy ahol elfér egy pati ott van hely egy másiknak is) és így tovább:D

2010. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó (: Ha mjad lesz patim nem csak egy lesz. De nem hiszem hogy lesz. Anya elég szigorú az 5 degu miatt ... (jövőhéttől már csak 2 -Kölykök... lány-lány szülőktől...vagyis annak kéne lenniük az állatkereskedéses szerint.)És azt monda, hogy bármilyen állatot választhatok ha az nem: Hüllő,kétéltű,nagy csoportban kell tartani és ha többet kell adni 12-ezer ft-nél a ketrecéért. (: Lehet egereimlesznek... azok picik és ha több van nem gondd.
2010. nov. 27. 22:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Használtan egész olcsón lehet ketrecet venni, én is így vettem egy nagyot, ráadásul olyanokat is eladnak amik házilag készítettek és direkt egy adott állatfajtának jók. Viszont üzletből is lehet olcsón szerezni minőségit pl a zoodomban.
2010. nov. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 1 srác ***** válasza:
vegyél Vadászgörényt!nekemis van:D
2010. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!