Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyuszi kibirja a havat?

A törpenyuszi kibirja a havat?

Figyelt kérdés
Szerintetek 1-2 percre kitehetem a nyuszimat a hóba?csak kiváncsi vagyok mit szól hozzá.Vgay mindenképppen tartsam távol mert megfázna?:S
2010. nov. 27. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha lakásban tartott nyuszi, akkor én nem tenném ki, nagyon könnyeb megfáznak.
2010. nov. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be neki a havat!Érzékenyek a hidegre,huzatra...én is kíváncsi lennék,mit szólna az én nyuszim,de inkább nem kísérletezem:)
2010. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hááát most éppen egy fűtetlen házban laknak...nemtudom ez mennyire növeli meg az állóképességüget.
2010. nov. 27. 10:00
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
semmi baja nem lesz, ha kiteszed egy kicsit a hóra, mi is kitettük már, furcsállta is nagyon a havat, de nem lett baja, fűtött szobában volt. Meg így télre azért elég nagy bundát növeszt
2010. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

dearanyos.*.*

deee azt hiszem ezt egy kicsit későbbre hagyom:S pont tegnap éjjel álmodtam azt, hogy meghal az egyik legkedvesebb nyuszim, és apukám fogja az erőtlen testét...

a hóbevivős jó5let, csak nemtudom meddig fogja kibírni a hó.xD

2010. nov. 27. 22:41
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha benti nyuszi és nem szokott a hideghez akkor szerintem ne rakd ki. Lehet hogy semmi baja nem lenne, de nem ér annyit az egész hogy esetleg megfázzon és komolyabb baj legyen belőle.
2010. nov. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Simon Bálint válasza:
100%
hát ha a benti hőmérsékletre szokot szerintem ne ragd ki
2010. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sem kockáztatnék. Végül is nem a nyuszi szólt, hogy szeretné megismerni a havat, ne eröltesd rá, nehogy megfázzon.
2010. nov. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon erzekeny a nyulam :S kivittem 2 percre a hoba minden baja volt :S
2010. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Enyém az hozzá van azért szokva, igaz bent van, de olyan helyen, ami nincs fűtve. Idén még nem volt kint a hóban, mert időközben egy kutya is állt a házhoz és nem merem elengedni szabadon így most, de tavaly volt kint a hóban és nagyon is élvezte, tetszett neki! :)

Itt egy kép is róla:

[link]

De ha tényleg mindig a meleg szobához van szokva állandóan, akkor én sem biztos hogy nagyon ki merném azért tenni.... Bár ki tudja...

2010. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!