Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi időnként takarítjátok...

Mennyi időnként takarítjátok a tengerimalacotokat?

Figyelt kérdés
Én úgy 4-5 naponta, ahogy éppen van időm. Ez így jó?
2010. nov. 29. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

én kb. heti 2X, de mostmár kikéne takarítani, de húzom-halasztom

egyébként te érzed, hogy büdös-e, ha nem, akkor jó

2010. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt te tudod.Ha úgy látod hogy koszos a forgács vagy sokat kakált esetleg pisis a talaj akkor nyugodtan takarítsd ki!Ha nem akkor nem kell ilyen sokszor takarítani mert az orruk nagyon kifinomult és bánthatja az orrát hogy mindig új szagú talaj van alatta!
2010. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

attól függ mennyire hamar koszolják össze az almot


de jóideje nekem szabadon vannak,a ketrec aljába csak üriteni járnak,azt hetente kicserélem,és kész


sose hittem,hogy nagyjából szobatiszták lesznek...(igaz,pisilni még odapisilnek akárhova,de linóleum felmosható...)



amig csak ketrecben voltak,4-5 naponta cseréltem

2010. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Javasolnám a csutka almot


nem büdösödik nedvszívó és elég havi 1 szer takarítani

2010. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolsónak köszi, majd utána nézek :)

én is ki szoktam engedni gyakran, de az enyém is "szobatiszta" lett. csodálkoztam is rajta, hamar rászokott hogy nem pisil össze-vissza, csak ha visszateszem a helyére :) viszont nem tud magától kijönni mert felül nyithatós a ketrec :/ de most gondolkozom rajta hogy meg kéne csinálni oldalt nyithatósnak is. valahogy csak meglehet, és akkor annyit mászkál amennyit akar. :)

2010. nov. 29. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!