Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csincsillával milyen állat...

Csincsillával milyen állat tartható 1 KETRECBEN? ( aminek nincs egér kinézete pl mint a degu stb)

Figyelt kérdés
Azért nem egér kinézetű kéne mint pl a degu vagy a patkány mert anyukám fél az ilyenektől én pl valami tengerimalacra vagy hasonlóra gondoltam Válaszaitokat köszönöm és légyszives ne hülyeségeket írjatok h pl egy grizli medve -.-
2010. dec. 6. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Csincsilával nem lehet semmit sem együtt tartani,mert ha nagyon megijed ledobja a szőrét,és ez nem vicc! Nekünk voltak tengerimalacaink,és csincsillánk és valamilyen oknál fogva a tengerimalac (nem tudom miolyen hangot ad ki) rá " cincogott a csincsilára és kihulott a szőre neki. A doktor pedig mondta,hogy azért mert megijedt.
2010. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen aszt tudom hogyha megijed akkor ledobja a szőrét de egyébként írták több helyen is hogy deguval összelehet rakni :/ akkor ez igaz vagy nem?
2010. dec. 6. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Leginkább másik csincsilla. Lehet ugyanolyan nemű is, ha nem akartok szaporulatot.

A tengerimalac azért nem jó, mert teljesen más az életmódjuk, máshogy kell őket etetni.

Deguval kb. megegyezik az életvitelük, táplálkozásuk, de felnőttkorban nem olyan biztos, hogy összeszoktathatók, még 2 csincsillát is sokszor napokig, hetekig kell egymáshoz szoktatni. De ha esetleg sikerül is, akkor is a méretkülönbség miatt adódhatnak véletlen balesetek a csin és a degu közt. Szóval inkább másik csincsilla.

2010. dec. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.Vik ***** válasza:

másik csini!

pontosan azért amit az előttem írtak!!!

+ társas lényeg, ugyan úgy ahogy a degu...

2010. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat eddig nemvolt csincsillám:P ma vettem 2-t ahogy írtátok és ahogy olvasgattam csak az a baj h az egyik néha vagyis amikor odarakom az ujjam a ketrechez belekap és a társára is ráugrik 2 lábbal és kicsit "rágja" vagy nem tom mit csinál nem tudjátok ez mitől van ? ( és mi legyen a nevük? (fiú ,lány)és fát tegyek be neki? 3 szintes ketrec stb
2010. dec. 7. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!