Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Másnak is ilyen nehéz volt...

Másnak is ilyen nehéz volt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Volt egy sünikém, és tegnap észrevettük, hogy nincs valami jól, rögtön hívtuk a tenyésztőt, aki azt mondta ez a betegség 2-3 napon belül átmegy rajta, csak tartsuk melegbe (25 foktól melegebbe) én egész este vele voltam, egy törölközőbe csavartam és úgy simogattam végig, aztán reggel amikor mentem a suliba, békésen szunyókált. 2-kor értem haza a suliból, amikor tesóm mondta, hogy legyek erős, mert Alex meghalt. Azóta folyamatosan a sírás kerülget, görcsbe van a gyomrom, és teljesen tanácstalan vagyok mi miatt pusztulhatott el egy olyan betegségbe aminek könnyen át kéne, hogy menjen rajta. Nagyon nehéz ezt feldolgoznom.

Más is volt ilyen helyzetbe?


2010. dec. 10. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem több hörcsögöm is meghalt betegségben.Én csak azért nem voltam annyira szomorú,mert már nagyon szenvedtek,így jobb volt már nekik meghalni.De teljesen átérzem ezt az egészet.: (

Remélem minél előbb sikerül kiheverni.

2010. dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3 macskám etünt 2 meghalt hirtelen mikor megláttam az egyik macskám az úton, hogy elütötték minden vágyam az volt, hogy csak álom legyen de tudtam, hogy nem az. Több hétig arra gondoltam, hogy milyen jókat játszottunk és milyen jó volt mindig a konyha ablakba aludt és olyan rossz volt, hogy nem volt ott az ablakba! És én se tudtam befejezni a sírást! De most ahogy rágondolok hilyányzik és szomorú vagyok de már sikerült túltennem magam rajta ez egy éve történt de pár hét és neked is sikerülni fog!
2010. dec. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást.
2010. dec. 11. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!