Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is nehéz feldolgozni a...

Másnak is nehéz feldolgozni a magányt, vagy csak én bonyolitom túl? 26 hetes km. vagyok és szeretném felvenni a kapcsolatot Nyíregyházi egyedülálló kismamikkal. Szeretnék környékbeli sorstársat lelni.

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindig azt hittem a környéken csak én vagyok egyedülálló kismama! Mert akárhányszor megyek dokihoz,kórházba...stb,csak engem nem kisér az Apa!

Szóval én tudom mit érzel!

Ti miért mentetek külön?

És mióta vagy egyedül?

Igen,másnak is nehéz feldolgozni a magányt! És vagyok olyan küszködéssel,h néha még én sem hiszem el!

Viszont hiszek abban,h minden rendbe jön és nagyon boldogok leszük! Igaz most még mindennap ugy ébredek,h majd ma talán jobb lesz!

30hetes kismama!

2009. máj. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért mentünk külön mert nem vetettem el a gyereket,így gyakorlatilag elejétől egyedül vagyok.Viszont most már ott tart a dolog hogy a nevét sem adja.Ha nem lenne ellenedre,dumcsizunk privátba?
2009. máj. 30. 11:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi még együtt vagyunk a férjemmel, de nem tudom, meddig bírom:-(

Olyan szinten elhanyagol, hogy egyszerűen nem látom értelmét az egésznek. A baba sem nagyon érdekli, bár néha megerőlteti magát, s úgy tesz, mintha érdeklődne...

Velem sem jött még el egy vizsgálatra sem, bár a 4D-st megígérte (az 5-6 hét múlva lesz). Nem tudok vele semmit megbeszélni, ami a babával kapcsolatos, mert legyint, hogy odébb van még.

Semmi babacuccot nem vettünk, de nem is néztünk. Én jártam már utána dolgoknak, de még nagyobb holmikat nem hoztam haza.

Ráadásul itthon vagyok táppénzen, mert nagyon veszélyes helyen dolgoztam, s emiatt is csesztet. Bejárónőnek néz, akit mindenért leszúrhat, vagy én már nem tudom.

Minden nap későn jön haza, mondjuk tényleg sokat keres a maszek-munkáival, de az a gáz, hogy később, ha úgy adódik, a fejemhez vágja, hogy ha nem tetszik mehetek máshová...

Amúgy szex sincs, mert azt mondja, nem tud felszabadulni, mert valaki ott van bent, és félti, hogy megsérti, vagy megijjeszti...

Már gondoltam arra, hogy félrelép, de akármikor rajta akartam kapni, mindig ott volt, ahol mondta.

Egyszerűen nem értem. Régen csavarogtunk egy csomót, motoroztunk, moziztunk, virággal/fehérneművel lepett meg csak úgy, minden nap (de min. minden másnap szeretkeztünk). Amióta tervben van a baba, azóta, mint akit kicseréltek. Ő apa nélkül nőtt fel, az anyja meg egy nagyon érzéketlen nő. Soha nincs megelégedve semmivel, soha nem dicséri meg a fiát. Tőlem is eddig csak egyszer kérdezte, hogy kihez járok. Ennyi. Nagymama érdeklődése...

Ma is összehúztunk, mert szerinte semmi nem változott attól,h kismama vagyok, ugyanúgy mindent meg KELL csinálnom itthon. Ami a csoda, hogy SOHA nem nyafogok. De olyan jól esne egy kis törődés...

Már most is kész vagyok. Kapcsolatban élek, de mégis egyedül.

Nem bírom rászánni magam a szakításra...

Nektek hogy volt hozzá erőtök???

22 hetes kismami

2009. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén ,tapasztalatból mondom nektek,tudom milyen nehéz,de össze kell szednetek magatokat.

A baba megérzi,ha nyugtalan,bizonytalan ,ideges a mamija.Most arra koncentráljatok,hogy erősek,biztosak,szépek és ugyanolyan értékes emberek vagytok,mint aki a párjával együtt él.Hogy igyekeztek mindent megadni a babának és mindennél jobban várjátok és szeretitek.Próbáljatok pozitivan gondolkodni és nem azon keseregni,hogy nincs mellettetek egy férfi.

Én már végigcsináltam egyedül is,és majd évekkel később a férjemmel is,akitől azóta már elváltam.Ha én meg tudtam csinálni ,nektekis menni fog.Az ember nem is sejti,hogy mennyi barátja van,akik segiteni fognak ,ha szükség van rá.

A félelmeitekről beszéljetek a védőnőnek,aki nagyon sok hasznos tanácsot és segitséget tud nyujtani.Ne legyetek szégyenlősek és minden nap tudatositsátok magatokban,hogy meg tudjátok egyedül is csinálni és meg is akarjátok.Nehéz,de nem lehetetlen és a boldogság mindekit utolér.

Én megtaláltam és most a 3. babát várjuk együtt.

Szoritok mindenkinek .

2009. máj. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

És még valami,amit kihagytam.Nem szabad azon keseregni,hogy mi volt,hogy történt,miért történt.

Tűzzétek ki magatok elé a célt.Mit hogyan szeretnétek és igenis ragaszkodjatok hozzá.A jövőről álmodozzatok és mosolyogjatok,ne hagyjátok,hogy a rosszkedv eluralkodjon rajtatok.A legkisebb siker is olyan boldog érzéssel fog eltölteni,hogy abból lehet erőt meriteni.

2009. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Én azt hittem csak én vagyok ilyen szituban,h gyakorlatilag az elejétől egyedül vagyok! Mennyi szemét hapsi van!

Aha,dumcsizhatunk privátban! Csak én email-ozni utálok,mert itt tök lassu van,h el sem küldi az üzenetet! Te iwiw-en vagy?

Nem mintha az tul gyors lenne,de én gyakorlatilag csak azon szoktam irkálni!

2009. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

12:16-os!

Kérdezed,h volt hozzá erőnk? Nekem nem volt!

De muszály erősnek lenni,mert a baba a legfontosabb!

2009. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!