Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Másnak is ilyen szobatiszták...

Másnak is ilyen szobatiszták a tengerimalacai?

Figyelt kérdés

Eleinte mindenhova oda pisiltek/kakiltak, nagyon kellemetlen volt mert 5 percet nem lehettek kint a ketrecből. Mostanra viszont (fél évesek lassan) kialakult bennük, hogy ha nincs a hordozó dobozuk a közelben akkor jeleznek (nyugtalanok sikítoznak:D)hogy pisilni/kakilni kell, ha a közelben a hordozójuk és ki van nyitva, szó nélkül belemennek és ott végzik mindennemű dolgukat. Ja és én egyszer sem tanítottam nekik, azóta gondolom egymást is megtanították rá, mert mind a három tudja hova kell üríteni:D


Érdekelne, hogy másnak is ilyen szobatiszták a malackái, vagy egyéb kisemlőse?


2011. szept. 19. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nyuszim van, amikor hozzám került 6 hetesen, még pisilt-kakilt össze-vissza (persze már akkor is csak a ketrecen belül, kint a szobában sosem). Kb 2-3 hétbe telt mire megtanítottam neki, hogy csak a wc-jébe végezze a dolgát, azóta a ketrecen belül sincs pisi máshol, csak a wc-ben. Persze bogyó akad máshol is (a ketrecen belül) de azzal nincs gond, mert nem koszol, simán össze lehet söpörni
2011. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Áh, az enyémek nem. Ők össze-vissza bogyóznak. :D
2011. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A disznó is mindig a sarokba szarik, mert van annyi esze, hogy magával szúr ki ha össze-vissza szarik. Mindig jó helyre szarik. A tengerimalac is azért szarik oda, tudniillik okos állat.
2011. szept. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az én malackám (2 éves) is mondható szobatisztának. igaz neki nem a földön van a ketrece úgyhogy nekem kell visszatenni, de ha ki van engedve akkor egy órát is nyugodtan elmászkál pisi meg kaki nélkül. aztán mikor visszakerült a helyére akkor elvégzi a dolgát :)

a másik malackám (6 hónapos) még általában össze vissza.. de ő fiú, lehet hogy jelöl és amiatt is. mert nem csak megáll és pisil, hanem folyamatosan menet közben :))

2011. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!