Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja a hörcsögömnek? (lent)

Mi baja a hörcsögömnek? (lent)

Figyelt kérdés

Nem mozog nagyon, csak a fejét emelgeti, szaglászik, már 1-2 napja biztosan... most figyeltem fel igazán, mert mikor még suliba megyek, akkor alszik, de ma egész nap csöndben volt...

Nem mozdult el a helyéről, megsimogattam, próbáltam arrébb terelgetni, de nem mozdult meg magától. Nem tudom, hogy ivott-e vagy evett-e... milyen betegségre utalhatnak ezek a tünetek?


2010. dec. 11. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:

nem hideg?


ha elé teszel kedvenc kajáját, mit csinál?

2010. dec. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
több info kéne, hány éves amikor jól volt mit evett mennyit mi változott stb. szegény a végét járja
2010. dec. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:( Ma reggelre meghalt... :(

Nem evett semmit, oda tettem elé azt, amit evett, de a vizes itatója eléggé furcsa volt, nem tudom, hogy ivott-e belőle... igyekeztem mindig figyelni, hogy igyon, de lehet, hogy kifolyt... az alom legalább is vizes volt...

A szobám kicsit hideg, lehet, hogy megfázott?

Nem tudom, hogy mennyi idős volt, kb 5 hónapja volt nálam, nem volt idős...

Mit ajánlotok, ha kapok újat? Mit tegyek, hogy megelőzzem az ilyen dolgokat? Van valami olyan höris anyag, ami melegen tarthatja?

Milyen vizes itatót ajánlotok?

2010. dec. 11. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,nagyon sajnálom a Hörcsidet!!


Itt megtalálod a kérdéseidre a választ!:

[link]


Szia!

2010. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ami melegen tartja vattta és aboll egyedül csinál egy kuckot :)

És igy nem fázik meg :)

De nagyon sajnálak de ha lesz új ezt agyj neki bizti örül :)

Én ezt adom és bevált :)

2010. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!