Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől halhatott meg az aranyhö...

Mitől halhatott meg az aranyhörcsögöm?

Figyelt kérdés
Azt láttam, hogy feküdt a házában kivettem és nem is próbált elszaladni vagy valami, de még lélegzett.A fejét(száját) benyomtam a vízbe akkor kicsit felkelt, de már nem tudott rendesen menni,csak húzta a lábait.Vízzel törölgettem és a cserépkályha mellé raktam hogy talán ha felmelegszik jobban lesz...De ez sem használt:( Pedig kb. 2 hete vettük, és a szokásos kajáját ette(sajtostallér, gyümölcs.zöldség...és vize is volt.)Mi lehetett a baja?
2010. dec. 11. 13:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jah és kb. délután 2-kor láttam hogy rosszul van és este 6-ig húzta...akkor halt meg...
2010. dec. 11. 13:21
 2/12 anonim ***** válasza:

sajtostallérral eteted a hörcsögöd?

Én nem csodálkoznék h feldobta a talpát szegényke.. csoda h eddig bírta

2010. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
azt csak 1 kis töredéket adtam neki egész életében 1x :@
2010. dec. 11. 13:41
 4/12 anonim ***** válasza:

Azt írtad a szokásos kajáját ette: "szokásos kajáját ette(sajtostallér, gyümölcs.zöldség"

Na attól meghalhatott sajna:S Nem szabad neki ilyeneket adni..

2010. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
bocsi akkor leirtam de ezt össz-vissz csak egyszer adtam neki...:S
2010. dec. 11. 13:44
 6/12 anonim ***** válasza:
tuti amiatt volt:(
2010. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy eleve betegen vagy öregen hoztad ela kereskedésből.. Ez sajna nincs rá írva. Egy kis sajtostallér nem a világvége sztem...
2010. dec. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én szerintem se...mert kb. egy fél falatot adtam neki..és régebben volt egy törpehörim annak is adtam néha de mégse halt meg tőle. lehet megfázott?? mert a bejártai ajtó befelé,balra nyilik és ott mögötte egy szerkényen volt... de végülis ott sem volt hideg mert ment a fűtés...talán mégis öreg volt csak a kereskedésbe nem mondták meg. :(
2010. dec. 11. 17:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már 1 olyan hörcsögöm, aki hamar meghalt nálam, pedig semmilyen baja nem volt, hirtelen érte a halál. És fiatal volt, nem volt még kifejlett nagy hörcsög. Szerintem lehet, hogy a tieddel is az történhetett, mint az akkori enyémmel: stressztől is meghalhat, az új környezetváltozás...stb. van amelyiket megviseli! Lehet a tiednél ez volt.

Azt már csak meg tudod különböztetni, hogy fiatal vagy sem a höri? Hiszen a fiatalok kicsik még nagyságra is, azt nem lehet eltéveszteni!

2010. dec. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De ez volt az első aranyhörim és nem tudom hogy mekkor egy kifejlett egyed. :S Az enyém kb. 8-10 cm volt. Akk most ez már nagy volt vagy még viszonylag kicsi?
2010. dec. 13. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!